Авто

В 2025 році на вулиці повинні вийти безпілотні Volkswagen

Технології безпілотного водіння стане поставляти компанія Argo AI, розроблена Volkswagen і Ford.

Volkswagen

У компанію Argo AI, яка займається розробкою систем безпілотного водіння, в рівних частках інвестували автомобільний концерн Ford Motor Company і Volkswagen Commercial Vehicles, підрозділ з випуску комерційних автомобілів Volkswagen Group.

Перші випробування безпілотних машин, створених на базі електромобілів Volkswagen ID. BUZZ, почнуться в Німеччині вже у 2021 році. Випробування будуть проходити на полігоні й в рамках тестів стануть відпрацьовувати технологію виклику безпілотних таксі та систему збору пасажирів по маршруту руху безпілотного таксі. При цьому серійний варіант електромобіля Volkswagen ID. BUZZ з’явиться тільки в 2022 році.

Очікується, що безпілотні електромобілі ID. BUZZ вийдуть на дороги в ролі таксі для перевезення пасажирів, а також в якості вантажних фургонів для доставки товарів від продавців до клієнтів. Спочатку безпілотні автомобілі стануть працювати в межах окремих районів міста, а потім ареал їх поширення розширять на весь населений пункт повністю. Безпілотники будуть створювати на базі серійних Volkswagen ID. BUZZ, а не стануть робити особливі безпілотні моделі.

Нагадаємо, в 2018 році Volkswagen розраховував, що комерційна експлуатація безпілотних автомобілів почнеться вже в 2023 році – флагманами впровадження безпілотників в німецькій компанії називали США і Китай, а країни Європи повинні бути в ролі наздоганяючих. Але дотепер законодавство більшості країн світу не допускає повністю безпілотні автомобілі на дороги загального користування поза рамками випробувальних заїздів розробників такого транспорту.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button