Авто

Audi вірить у водневі технології

Німецькі виробники отримали черговий пакет патентів для створення машин, що працюють на водні.

12-02-15-foto-600x392-1

Таку заяву нещодавно зробив головний інженер Audi Ульріх Хакенберг. За його словами, нові патенти мають стратегічне значення, оскільки вони стануть основою для цілого ряду водневих автомобілей.

Над новими силовими агрегатами інженери VW Group працюють вже давно. Минулої осені на автосалоні в Лос-Анджелесі німці викотили ще кілька моделей з установками на паливних елементах.

Всі новинки виявилися водневими версіями вже знайомих автомобілів Volkswagen і Audi. Судячи з усього, німці планують йти саме таким шляхом – замість того, щоб випускати окремі моделі, як це зробила компанія Toyota з її новим серійним седаном Mirai.

Читайте також: Інженери Audi створили дизпаливо з повітря і води

Одним з товарних водневих Audi може стати A7 Sportback, який дебютував в Лос-Анджелесі у вигляді прототипу h-tron. Його оснастили парою електромоторів, які живляться від акумуляторів, які в свою чергу отримували енергію з реакцій між воднем і киснем. Потужності в 230 кінських сил вистачало, щоб підкорити сотню за 7,9 секунди. На одній заправці концепт міг проїхати близько 500 кілометрів.

Натхнення: carexpert.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button