Головна / Різні цікавинки / Аудіоплеєр iBasso DX50: характеристики

Аудіоплеєр iBasso DX50: характеристики

Зовнішній вигляд і комплект

Плеєр поставляється в невеликій коробці коричневого кольору. Зовні бокс опоясує чорна паперова стрічка з тисненням. Всередині знаходиться сам плеєр, кабель USB, кабель для виведення цифри (коаксиал), чохол і дві захисні плівки на екран.

Сам апарат виконаний з металу з текстуруваною поверхнею. На передній панелі розташовується сенсорний екран (IPS / 320 ? 240) і три клавіші управління. Ліва відповідає за перемикання «назад», середня — за «пуск / пауза» і права дає повний «вперед».

05-05-15-foto-600x421-1

Клавіші досить великі і м’які. Ергономіка зручна і проста, кнопки — в межах одного пальця: навігація під екраном і на сенсорному екрані. Вгорі розташовані коаксіальний вихід, роз’єм для карти пам’яті microSD і роз’єм micro usb для підключення кабелю / зарядного пристрою.

На лівому торці — кнопка включення / виключення і перемикач, що відповідає за блокування управління апаратом.

На правому торці розташовані кнопки, що керують регулюванням гучності. На нижньому торці є роз’єм для навушників 3,5 мм, лінійний 3,5 мм, і перемикач режимів підсилювача (gain). Під задньою кришкою розташований змінний акумулятор, подібний використовується в смартфоні Samsung GALAXY S3.

Все зроблено дуже якісно. Ні люфтів, зазорів, нічого не бовтається. Взагалі, апарат дуже зручний. Розмір, якість виготовлення, все на висоті!

На мою думку, це один з найбільш зручних і симпатичних плеєрів HI FI класу, який можна придбати в http://soundmag.com.ua/ibasso-dx50.html.

В меню довелося поколупатися, але протягом години висота була взята — меню зі мною подружитися.

Інтерфейс досить простий. Тут можна знайти повернення відтворення музики, вибір режиму відтворення з директорії (внутрішня / зовнішня пам’ять / USB-OTG), вибір плейлиста, сортування за артистам, альбомами та жанрами. Є можливість включення восьми смугового еквалайзера з предустановками.

До речі, DX50 може ще працювати в режимі USB DAC, тобто як звукова карта, підключаючись по USB-інтерфейсу до ПК, що для багатьох величезний плюс.

Звук

Для прослуховування використовувалися такі навушники: Etymotic ER-4p, Westone UM3X, Beyerdynamic dt 1350.

Звучання DX50 я б охарактеризував як рівне, м’яке, без явних тональних перекосів. Музичний матеріал подається не поспішаючи, гладко, але при цьому досить детально. Ні яскравості на ВЧ, вони гладенькі і німого стримані.

Середньочастотний діапазон добре опрацьований і має пристойну деталізацію. НЧ не бубонять, але надмірно м’якуваті, на мій слух. Взагалі, звучанню DX50 не вистачає емоційності, опрацьованого баса і злості. В іншому, все досить добре, апарат дуже приємно слухається.

Висновки

Ну що, я вважаю, плеєр вдався. У плані ергономіки і зручності користування йому мало хто складе конкуренцію. Є в ньому почуття стилю і зручність. Апарат призначений до тривалого прослуховування улюбленої музики і всі його недоліки в плані звуку для когось можуть бути і достоїнствами. Тим більше, що музичні переваги і слух у всіх різний.

 
comments powered by HyperComments