Авто

Автокомпанії визнали переваги водневого палива

Багато автомобілебудівних компаній визнали перевагу водневого палива безпосередньо перед бензиновими двигунами внутрішнього згоряння, а також електромоторами.


Представниками компаній, незважаючи на успішний розвиток сучасних електрокарів, вартість на іонно-літієві акумулятори зберігає високу ціну. Разом з цим дані агрегати володіють великою вагою. При цьому їх складання, а також робота пов’язана з істотними шкідливими викидами.

Для усунення подібних проблем потрібно тривалий час. Варто відзначити, що водневі транспортні засоби можуть виступити першими екологічними авто, внаслідок того, що більше 50 відсотків енергії, використовуваної електрокарами, генерується безпосередньо на сучасних теплових електростанціях, де застосовується звичайне паливо.

Представниками японської компанії Toyota в рамках проведеного експерименту, порівнювалася гібридна версія воднемобіля Toyota Mirai саме з учасниками змагань ІААФ – Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій. Таким чином, атлети, які беруть участь у марафоні, втрачають вагу в 3-4 кілограми через піт. При цьому стало відомо, що Toyota Mirai, долаючи аналогічну відстань, виділяє трохи більше 3 кілограм води, як і людина.

Наступним плюсом воднемобіля є час його заправки. Багато таких транспортних засобів заправляються за три хвилини. При цьому електрокари заряджають найбільш швидкісними пристроями приблизно за півгодини.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button