Авто

Великобританія заборонить продаж гібридних і бензинових автомобілів з 2035 року

Великобританія заборонить продаж гібридних і бензинових автомобілів з 2035 року. Під заборону також потраплять і дизельні автомобілі, йдеться на сайті уряду країни.

Раніше уряд Великобританії планував повністю скасувати автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння з 2040 року, однак тепер стало відомо, що заборона на продаж нових бензинових і гібридних автомобілів набуде чинності з 2035 року.

До 2050 року Великобританія планує знизити до нуля рівень вихлопних газів, які виробляються жителями країни. При цьому зараз автомобілі з дизельними і бензиновими двигунами займають 90% ринку Великобританії. Багато експертів відзначають, що поки електрокари в країні коштують занадто дорого і практично немає пунктів підзарядки.

Крім Великобританії, ще кілька європейських країн планують заборонити продаж автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння. До 2025 року Норвегія має намір до нуля знизити рівень вихлопних газів, Данія заборонить продаж машин з двигунами внутрішнього згоряння з 2030 року, а до 2035 — гібридних. Франція збирається заборонити продаж таких машин до 2040 року.

Натхнення: hightech.fm

Кнопка «Наверх»
Закрыть