Головна / Авто / Автомобільні салони майбутнього будуть без автомобілів

Автомобільні салони майбутнього будуть без автомобілів

Шведський автовиробник Volvo відомий тим, що піклується про безпеку в першу чергу. Деякі запобіжні заходи, наприклад заміна традиційного рульового вала на більш громіздкий і міцний, відразу кидаються в очі. Інші, як лазерні сенсори для стеження за переміщеннями найближчих автомобілів, продемонструвати в салоні складніше. Щоб продемонструвати безпеку своїх нових автомобілів Volvo у співпраці з Microsoft створила їх моделі у віртуальній реальності.

e752036b1fae7266a81121c0dbe813d8

У цьому автомобільному салоні немає справжніх машин. Замість цього потенційні покупці одягають окуляри для системи Microsoft Hololens, яка відображає віртуальні об’єкти у вигляді голограм. Таку віртуальну модель автомобіля можна обійти і уважно розглянути з усіх боків. Поля огляду невидимих сенсорів відображаються у вигляді барвистих хвиль — ні в одному іншому салоні ви такого не побачите.

Нові, більш безпечні автомобілі стають все більш автономними, і часто складно переконати людей, що їм потрібна незалежна від них машина. Візуалізація роботи сенсорів — хороший спосіб продати цю технологію. Втім, подивіться рекламний ролик такого Hololens-салону самі:

Натхнення: hi-news.ru