Авто

Tesla знову відкликає Cybertruck: небезпечні проблеми знайшли в більшості машин

Неполадки пов’язані з роботою склоочисників і проблемою з оздобленням корпусу, через яку деталі можуть відірватися під час руху.

Tesla вдруге проводить фізичне відкликання електропікапів Cybertruck. Проблема зачіпає практично всі 12 тис. випущених і доставлених покупцям автомобілів. У повідомленні повідомляється, що в 11 688 пікапів може бути встановлений несправний склоочисник, а в 11 383 машинах – проблема з оздобленням кузова. У квітні компанія Ілона Маска вже відкликала поставлені машини через проблеми з педаллю “газу”.

Повідомляється, що в електропікапів частина чорного пластикового оздоблення, що проходить по краю багажника, може ослабнути і від’єднатися під час руху. Відірвавшись від машини, ці деталі можуть створити проблеми іншим учасникам дорожнього руху. Для вирішення проблеми Tesla буде використовувати підсилювач адгезії і самоклейну стрічку, або замінить деталі корпусу.

Друга проблема пов’язана з тим, що надмірний електричний струм може призвести до відмови двигуна склоочисника переднього вітрового скла. Сервіс Tesla замінить електромотор склоочисника безкоштовно. Про цю проблему покупці раніше повідомляли на форумі компанії.

Ілон Маск продемонстрував перший прототип пікапа Tesla Cybertruck ще 2019 року. Тоді засновник Tesla і Space X обіцяв почати продажі до кінця 2021 року. Після численних затримок перші електромобілі доставили покупцям тільки наприкінці минулого року. Відтоді компанія стикається з регулярними проблемами: наприклад, крім квітневого відкликання, у січні компанія боролася зі збоєм у програмному забезпеченні, який був усунутий дистанційним оновленням.

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button