Авто

Автосалон в Токіо 2015: інновації і ще раз інновації

Мабуть, у поточному році, виставка досягнень автомобільної промисловості в Токіо стала найбагатшою в плані показів прагнень автовиробників і напрямків майбутнього розвитку.

В цьому матеріалі ми спробуємо підвести якраз основні тренди майбутнього. Почнемо, мабуть, з концепту Mercedes-Benz Vision Tokyo, який можна класифікувати, як сучасний будинок на колесах, або щось на зразок того. Mercedes-Benz Vision Tokyo навіть здається перенасиченим електронікою. При цьому, силова установка працює на водні.


Toyota на правах місцевого виробника, привезла в Токіо чималу кількість цікавих проектів, але ми зробимо акцент на ще одному свіжому погляді в бік міського автомобіля. Toyota FCV Plus – дуже легка і компактна машина, що працює також на водні. Автомобіль дуже розумний і вміє не тільки сам паркуватися, але і допоможе вам знайти найближчу станцію підзарядки.


Nissan IDS Concept виглядає ще розумнішим від попередніх проектів. Автомобіль може управлятися, як водієм, так і автоматично транспортувати пасажирів. При цьому, сидіння в салоні розташовуються так, щоб сприяти комфортній бесіді. Сама ж панель, рульове колесо взагалі «зникають». Nissan IDS Concept вміє навіть спілкуватися з пішоходами, використовуючи біжучий рядок :)У той же час, Yamaha вирішили не просто показати інновації, а продемонструвати своє бажання розширити діяльність. Та замість очікуваного футуристичного мотоцикла, продемонстрували чудовий концепт спортивного автомобіля Yamaha Sports Ride Concept, чия вага складає всього 750 кг.Завершуємо наш короткий огляд футуристичного автошоу оригінальним двомісним купе Mazda RX-Vision. Очевидно, що його майбутні користувачі, та і самі творці, насилу зможуть згадати, як виглядають масляні автомобільні фільтри. Однак, може це і на краще. Просте управління потужним автомобілем з неймовірно складною начинкою. Схоже, перед нами як раз той самий випадок, коли концепт демонструє майбутнє багато в чому, як для автомобілістів, так і виробників, і навіть дизайнерів. Поки був показаний лише дизайнерський погляд. Про вміст цього дива футуристики поки не сказано нічого.Натхнення: re-actor.net

Кнопка «Наверх»
Закрыть