Авто

Оновлений концепт літаючого таксі від Airbus і Audi

Audi приєдналася до проекту Airbus і ItalDesign по розробці аеротаксі. На автосалоні в Женеві компанії представили Pop. Up Next — оновлену версію автономної двомісної модульної машини, яка може пересуватися як по землі, так і по повітрю.

Нова версія виглядає більш стильно, ніж оригінал, і в ній простежується чимало дизайнерських ходів Audi. Втім, як передає Engadget, оновлений концепт став більш практичним: відзначається, що він значно легше першої версії, що має велике значення для гібридного пасажирського дрона.

Основна технічна частина концепту залишилася колишньою. У центрі Pop. Up Next — пасажирська капсула, до якої можуть кріпитися два модулі (літальний модуль і модуль з шасі) — для польотів і для поїздок по місту. У салоні встановлений 49-дюймовий сенсорний екран, що використовує розпізнавання обличчя і голоси, а також відстеження очей користувача.

Audi/Airbus/ItalDesign

Поки неясно, чи піде концепт коли-небудь в серію. На даний момент Pop. Up Next — це, скоріше, лише демонстрація того, як могло б виглядати повністю автономне майбутнє транспорту.

Натхнення: www.popmech.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть