Авто

Nissan розробив етикет для водія електрокара

Продажі електромобілів за період з січня по квітень 2020 року зросли на 68,4% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, тому Nissan вирішив випустити правила етикету для їх водіїв.

Правила етикету для водіїв електромобілів Nissan враховують безліч варіантів щоденних ситуацій, від чек-листа щоденної перевірки електромобіля перед виїздом і допомоги іншим «електромобілістам» до варіантів оптимізації процесу підзарядки і рекомендацій по парковці.

«Ставлення до особистої мобільності стрімко змінюється. Дуже важливо, щоб ми зробили водіння приємним і зручним для всіх водіїв, все більше переходячи на електричну мобільність, і допомагали один одному рухатися вперед», — зазначив Брайс Фабрі, менеджер Nissan Europe по екосистемі і нульовим викидам.

Отже, ось правила етикету для водіїв електромобілів, які пропонує Nissan:

  • 1. Ділитися — значить піклуватися. Простягніть руку допомоги своїм близьким і друзям, поділившись з ними своїми знаннями про громадські місця зарядки у своїй місцевості. Користуйтеся спеціальними додатками та форумами, щоб акумулювати свої знання зі знаннями інших «електромобілістів» вашого регіону.
  • 2. Враховуйте інтереси інших власників електромобілів. Не відключайте їх електромобілі від громадських зарядних станцій. Якщо у вас є домашня зарядна станція, розгляньте можливість спільного користування нею з вашими сусідами, але тільки так, щоб це було безпечно і зручно для всіх. Дуже важливо, щоб ми всі залишалися доброзичливими один до одного. 88% людей вважають за краще заряджати свої електромобілі вдома, тому, якщо ви можете поділитися нею з кимось, то, можливо, ви дуже виручите цю людину.
  • 3. Не допускайте злість стосовно інших. Керуючи звичайним автомобілем, ви ж не паркуєтеся безпосередньо біля бензоколонки, тому намагайтеся не паркуватися біля зарядного терміналу, якщо не збираєтеся заряджати свій електромобіль, а також донесіть необхідність такої поведінки до оточуючих. Водії-інваліди потребують спеціальних відведених тільки для них місцях паркування. Водії електромобілів точно так само потребують призначених тільки для них місцях паркування у зарядного терміналу. Якщо вам потрібно підзарядити свій електромобіль, відразу оцініть, скільки часу вам знадобиться на зарядку.
  • 4. Забезпечте акумуляторній батареї хороший догляд. Намагайтеся не залишати розрядженою (або з низьким рівнем зарядки) акумуляторну батарею вашого електромобіля, особливо на тривалий термін. Так ви збережете її ресурс і завжди зможете проїхати більше. По можливості паркуйтеся на закритих парковках з помірною температурою всередині.
  • 5. Плануйте вашу підзарядку. Якщо ви плануєте дальню поїздку, спершу детально опрацюйте маршрут. За допомогою доступної картографії знайдіть всі зарядні станції на вашому шляху.
  • 6. Не потрібно багато енергії? Залиште відповідну записку. Якщо ви заряджаєтеся на громадській зарядної станції, але вам не потрібно багато енергії, залиште записку відповідного змісту під вітровим склом, щоб інші власники електромобілів знали, як довго вам необхідно заряджатися або коли ви повернетеся.
  • 7. Перевірте шини й налаштування вашого електромобіля. Для збільшення ефективності витрат енергії включіть у вашому електромобілі режим енергозбереження і перевірити тиск повітря в шинах.
  • 8. Дізнайтеся більше про можливості зарядки. Електромобіль — це «сплячий кіт», який не використовується протягом 20 годин в добу. Використовуйте цей час з користю. Не важливо, що у вас під рукою — громадський термінал швидкої підзарядки, домашній настінний термінал або звичайна побутова розетка — ви можете без намаги заряджати свій електромобіль всякий раз, коли у вас в доступі є джерело електроживлення — точно так само, як ви підзаряджаєте свій смартфон.
  • 9. Слідкуйте за вашими місцевими терміналами підзарядки. Слідкуйте за місцевими громадськими терміналами зарядки, як ви стежите за своїм власним зарядним пристроєм у вашому домі. Хороший догляд за громадською зарядною інфраструктурою гарантує її безперебійну роботу з максимально можливою продуктивністю.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button