Авто

Автовикуп після ДТП: як вигідно та швидко продати авто в будь-якому стані

Буває складно продати автівку при значних пошкодженнях чи не на ходу. Процедура продажу може тривати більше декількох місяців, бо клієнти не дуже бажають займатись ремонтом. Або ж намагаються занадто збивати ціну. Якщо потрібно продати автомобіль якомога швидше, варто звернути увагу на послугу автовикуп після ДТП від компанії TOP Vykup. Фахівці оцінять авто, запропонують конкурентну ціну. Вартість викупу складає до 95% від ринкової ціни авто, та може бути проведена безпосередньо в день подання заявки.

Автовикуп після ДТП: кому він потрібен

Цілі автівки, з невеликим пробігом, які коштують недорого, купують швидко. Як правило, якщо продавець готовий трохи поступитись ціною, автівку можна продати десь за місяць. Якщо ж машина стара чи не на ходу, після ДТП, згоріла чи втоплена — продаж може зайняти багато місяців. Або ж власнику доведеться потратитись на ремонт, привести автівку до ладу.

Також складно продавати авто в кредиті чи під залогом. Мало хто з покупців бажає возитися з документами та переоформленням такого майна. Якщо й згодні купувати, то якнайбільш знижують ціну. Тому навіть найбільші передпродажні вкладення не завжди можна повернути. Якщо немає бажання витрачати час та кошти на відновлення, краще звернутись до професійних скупщиків. Вони зможуть оцінити авто, наскільки воно пошкоджене та запропонувати адекватну вартість.

Тож автовикуп потрібен, коли:

  • авто в кредиті;
  • автівка після ДТП, не заводиться;
  • транспортний засіб дуже старий.

Іноді автовикуп стає оптимальним рішенням для власників дорогих автомобілів чи рідкісних, яким професіонали допомагають знайти покупця.

Автовикуп з вигодою для власника

В компанії ТОП Викуп працюють не тільки професійні оцінювачі, а й юристи. Вони візьмуть на себе переоформлення авто, навіть якщо вона знаходиться в кредиті. Компанія виплатить необхідну сумму, а ви отримаєте різницю готівкою одразу в день продажу.

Попередня оцінка транспортного засоба відбувається за фото та займає 20 хвилин. Ви надсилаєте фото автівки та її опис на номер в зручному вам месенджері, а потім вам телефонує фахівець компанії. Якщо попередня ціна узгоджена, сторони домовляються про огляд транспортного засобу. Після нього озвучується остаточна вартість автовикупу. Коли власника вона влаштовує, автівку переоформлюють в одному з центрів МВС чи у нотаріуса, після підписання паперів власник отримує кошти.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments