Авто

Volkswagen представив нові силові установки: гібриди і турбодвигун на газі

На міжнародному моторному симпозіумі у Відні компанія Volkswagen представила три нові силові установки: 48-вольтну гібридну систему, турбодвигун на природному газі і гібридний агрегат на базі дволітрового дизеля. З їх допомогою до 2020 року німецький виробник має намір знизити середній рівень шкідливих викидів по модельному ряду до 95 грамів на кілометр.

Головною новинкою стала помірна гібридна система з стартер-генератором, що живиться від 48-вольтової батареї. Вона забезпечує додаткову потужність при розгоні і здатна повністю відключати двигун при русі накатом, що дозволяє економити до 0,3 літра палива на 100 кілометрів шляху. Першим «м’яку» гібридну установку отримає Golf восьмого покоління.

Двигун 1.5 TGI Evo, працює на природному газі або його синтетичному аналогу e-gas, комплектується безпосереднім уприскуванням і турбонагнітачем із змінною геометрією крильчатки. Потужність агрегату становить 130 кінських сил і 200 Нм крутного моменту. Витрата такого двигуна на Golf поточного покоління становить 3,5 кілограма газу на 100 кілометрів. Запас ходу — 490 кілометрів.

До складу дизель-електричної силової установки з індексом EA288 Evo увійшов дволітровий ДВЗ, 12-вольта стартер генератор з ремінним приводом і блок літій-іонних акумуляторів. Сумарна віддача системи — від 136 до 204 кінських сил. Спочатку вона буде призначена тільки для моделей Audi.

Натхнення: econet.ru

Кнопка «Наверх»