Технології

Балакуча робот-прибиральниця Франці піднімає настрій пацієнтам в лікарні (фото)

Робот-прибиральниця Франці стежить за чистотою підлоги в мюнхенській лікарні. Під час пандемії вона взяла на себе нову роль: підбадьорювати пацієнтів і персонал.

«Не могли б ви відійти з дороги? Мені потрібно прибрати, – каже робот по-німецьки, коли люди блокують її заздалегідь запрограмований маршрут прибирання. – Тобі потрібно відійти! Я дуже хочу прибрати! » – пищить Франці на тих, хто не йде з дороги. А якщо і це не спрацює, з її очей зі світлодіодним підсвічуванням потечуть цифрові сльози.

«Відвідувачі не допускаються під час пандемії, тому Франці трохи розважає пацієнтів», – розповідає AFP Констанс Реттлер з компанії «Доктор Реттлер», що відповідає за прибирання лікарні Нойперлах, яка надала робота. Три рази в день робот проходить через вестибюль клініки, а його ноги автоматично витирають підлоги. Задоволені пацієнти фотографують Франці, а деякі навіть зупиняються, щоб поговорити з роботом.

Створений компанією в Сінгапурі, Франці спочатку називався Елла і говорив англійською до приїзду в Мюнхен на початку цього року. Проте, її німецький ідеальний. За запитом вона також може співати класичні німецькі поп-пісні і навіть читати реп.

Реттлер впевнений – робот не забирає робочі місця у реальних людей. Замість цього його завдання «підтримувати» своїх колег з плоті і крові, яких стало важче знайти під час пандемії коронавірусу.

Після декількох тижнів випробувань вона, схоже, остаточно влаштувалася в лікарні Нойперлах. Тому компанія Реттлера вирішила залишити її там назавжди.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button