Головна / Фото / База перших поселенців на Марсі — VR-симуляція

База перших поселенців на Марсі — VR-симуляція

Над проектом HP Mars Home Planet працювали більше 90 тисяч інженерів, дизайнерів, архітекторів і розробників з 150 країн. В результаті вийшов масштабний віртуальний світ, головний об’єкт якої — база мільйона поселенців на Червоній планеті.

Розробники постаралися створити центр адаптації нових поселенців Марса максимально футуристичним. VR-симуляція наповнена архітектурними об’єктами, технікою і транспортом. Все це створювалося на движку Unreal Engine від Epic Games. Восени їх можна буде завантажити з Unreal Engine. Технічні засоби, через які доступна симуляція, підтримують шість ступенів свободи: це ігрові крісла і окуляри віртуальної реальності HP Windows Mixed Reality.

Проект HP Mars Home Planet проходив у кілька етапів. Всього команди подали близько 1000 заявок на участь, а до фіналу дійшли лише дев’ять учасників — переможців конкурсу рендерів. Рішення приймало експертне журі, у складі якого були президент Марсіанського суспільства, президент Dreamworks Animation Group, науковий керівник проекту NASA Biologic Analog Science та інші.

База первых поселенцев на Марсе в VR

База первых поселенцев на Марсе в VR

База первых поселенцев на Марсе в VR

База первых поселенцев на Марсе в VR

База первых поселенцев на Марсе в VR

HP Mars Home Planet — дітище іншого VR-проекту Mars 2030, над яким працювали компанія Fusion і NASA. В симуляторі можна було досліджувати територію планети площею 40 квадратних кілометрів. При створенні гри використовувалися реальні дані з орбітальних супутників.

 
comments powered by HyperComments