Земля

Березень в США увійшов у десятку найбільш спекотних

За опублікованими на сайті NOAA результатами дослідження Національного центру клімату США, минулий березень увійшов у десятку найспекотніших за всю історію метеоспостережень.

За даними дослідження, середньомісячна температура повітря в більшості штатів у березні 2020 року була на 4,6° вище середнього значення в 20 столітті. У штаті Флорида березень 2020 року був визнаний найбільш спекотним за всю історію метеоспостережень.

Особливістю метеорологічних умов у березні було і те, що висока температура супроводжувалася значною кількістю опадів, які перевищили середні багаторічні показники приблизно на 8 мм.

Відзначено також різке посилення темпів танення льоду в Беринговому морі, яке почалося приблизно на місяць раніше звичайного.

Зменшення поверхні льоду стало найбільшим за всю історію морських гідрологічних спостережень.

Водночас у Національному парку Деналі (Аляска) в період з 23 по 26 березня випало більше 80 см снігу – така інтенсивність опадів була визнана рекордною для цього штату.

У доповіді наголошується також, що 2 і 3 березня нічні торнадо в Нешвілі (штат Теннесі) вбили десятки людей і залишили безліч зруйнованих жител та інших об’єктів.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button