Фото

Космічний корабель BepiColombo зробив знімок Землі

Запущений півтора року тому, європейсько-японський космічний апарат BepiColombo пройшов у межах 8 000 миль (12 700 км) від Землі. Найближчий підхід відбувся над Південною Атлантикою, коли телескопи в Чилі мигцем побачили прискорюваний космічний корабель.

Гравітаційний ривок від Землі забарився BepiColombo і поставив його на курс ближче до Сонця.

Це було перше з дев’яти допоміжних коригувань за допомогою гравітації планет – і єдина з участю Землі – в семирічній подорожі космічного корабля до Меркурія. Космічний корабель, що складається з двох наукових орбітальних апаратів, повинен досягти Меркурія в 2025 році, після того як двічі пролетить повз Венеру і 6 разів повз Меркурій. Наступний обліт буде у Венери в жовтні.

Перед тим як покинути околиці Землі, BepiColombo відіслав чорно-білі знімки рідної планети. У космічного корабля є три камери типу GoPro.

Космический корабль BepiColombo сделал снимок Земли

Вчені сподіваються дізнатися більше про походження і склад Меркурія, коли європейський і японський орбітальні апарати розійдуться і почнуть своє власне обертання навколо випаленої планети.

Меркурій – найменш вивчена з чотирьох кам’янистих планет нашої Сонячної системи. Він трохи більше Місяця і облітає Сонце лише за 88 днів.

Космічний корабель названий на честь італійського математика та інженера Джузеппе “Бепі” Коломбо. Він помер в 1984 році.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button