Ґаджети

Бездротова зарядка Xiaomi стала новим рекордсменом ринку

Потужність зарядних пристроїв для смартфонів б'є рекорди - Xiaomi зробила зарядку на 80 Вт, але для неї поки немає відповідного телефону.

Бездротовий зарядний пристрій, який пропонує швидку зарядку 55 Вт, тепер вже не найшвидший в лінійці Xiaomi.

Xiaomi

Китайська компанія Xiaomi, що випускає різну електроніку, представила новий бездротовий зарядний пристрій. За заявою виробника, мова йде про найшвидший пристрої не тільки в лінійці Xiaomi, а й серед усіх собі подібних гаджетів на ринку.

У серпні 2020 року Xiaomi представив швидкий зарядний пристрій на 55 Вт, який було показано разом з флагманським смартфоном Mi 10 Ultra, що підтримує бездротову зарядку потужністю до 50 Вт. У відеоролику, опублікованому на каналі компанії, представлено новий бездротовий зарядний пристрій потужністю вже 80 Вт.

Як заявляє Xiaomi, вона розробила «більш ефективну архітектуру бездротової зарядки» зі спеціальним чіпом і незалежною системою котушок, щоб забезпечити неймовірну швидкість. Новинка Xiaomi за своєю потужністю рівно вдвічі перевершує найближчого конкурента, яким є бездротова зарядка Huawei SuperCharge із заявленою потужністю 40 Вт. При цьому далеко не всі смартфони на ринку підтримують навіть таку потужність.

Обіцяно, що новинка Xiaomi зможе зарядити акумулятор смартфона ємністю 4000 мА • год до 10% всього за 1 хвилину, на 50% батарея буде заряджена лише за 8 хвилин, а на повну зарядку до 100% буде потрібно не більше 19 хвилин. При цьому в компанії не повідомляють, коли можна буде придбати надшвидку зарядку і коли з’явиться смартфон Xiaomi, повністю розкриває потенціал цього пристрою. Очікується, що ним стане прийдешній флагман Xiaomi Mi 11, створений на процесорі Snapdragon 875, однак, це поки непідтверджена і неофіційна інформація.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button