Ґаджети

Ринок смартфонів падає, а продажі iPhone ростуть

Загальносвітова тенденція до зниження попиту на смартфони не обійшла стороною і американський ринок. Однак Apple змогла не лише зберегти позиції, але і продемонструвати зростання продажів, повідомляє Counterpoint.

Згідно зібраним Counterpoint даними, продажі iPhone за перший квартал 2018 року зросли на 16% порівняно з аналогічним періодом 2017 року. Це виглядає особливо вражаюче на тлі того, що обсяг ринку скоротився на 11%.

До того ж, Apple вперше вдалося реалізувати майже 16 мільйонів iPhone в США протягом першого календарного кварталу. Основна частка продажів припала на преміум-сегмент, вартість апаратів в якому складає більше 800 доларів. Після рекордних трьох місяців Apple вдалося зайняти майже 80% цієї ніші.

За оцінкою аналітиків, частка корпорації Тіма Кука становить 42% ринку мобільних телефонів США. На другому місці знаходиться Samsung, якій належить 22%. Порівняно з минулим роком, продажи південнокорейського гіганта в Америці знизилися на 41%.

Згідно рейтингу найбільш продаваних у США смартфонів за версією Counterpoint, 6 позицій з верхніх 10 рядків займають різні моделі iPhone. Повідомлення фахівців з інших держав також підтверджують рекордні продажі телефонів Apple.

Натхнення: www.macdigger.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button