Ґаджети

Медики розповіли, в чому небезпека смартфонів для здоров’я і краси

Лікарі повідомили про небезпеку смартфонів для здоров’я та краси людини. Захоплення гаджетами пов’язують з виникненням на шиї зморшок.

Фахівці запевняють, що з кожним днем збільшується кількість людей, які мають проблеми з шиєю і спиною, що викликано використанням мобільних телефонів. Часто ніхто і не здогадується, від чого виникає головний біль, дискомфорт в руках і плечах, підвищення респіраторних захворювань – це все стає наслідком використання пристроїв.

Також медики виявили зв’язок між використанням смартфонів і появою зморшок на шиї, оскільки тривалий нахил голови вниз призводить до втрати еластичності шкіри. Також в п’ять разів більше втомлюються м’язи, ніж при вертикальній позі, що загрожує деформацією хребта. Ситуація несе небезпеку насамперед дітям і підліткам, чия скелетно-м’язова система ще розвивається.

Щоб мінімізувати ризики, лікарі рекомендують зменшувати час користування смартфоном. Для зниження напруги в шийному відділі потрібно дивитися на екран в положенні сидячи і утримуючи гаджет на рівні обличчя, а також необхідно виконувати вправи на розтяжку.

Натхнення: dni24.com

Кнопка «Наверх»