Поради

Безкоштовна оренда кавоварок в Харкові: 5 переваг

На сьогодні автоматичні кавоварки дуже затребувані. Зараз їх можна побачити в будь-якому солідному офісі, адже ароматний напій заведено пропонувати в якості частування відвідувачам і колегам, його із задоволенням п’ють працівники та керівники компанії. І для цього зовсім не обов’язково купувати апарат. Кавоварку Lavazza можна взяти безкоштовно в оренду тут https://jetcup.ua/uk/kharkov-uk, при чому з безперебійному постачанні якісної кави так само допоможуть співробітники компанії.

 

Деякі організатори виставок та презентацій замовляють (беруть в оренду) такі пристрої на свої заходи. Справжні цінителі цього напою навіть купують апарат собі додому. І все з тієї причини, що кавоварка дозволяє приготувати виключно натуральну каву, заощадивши при цьому свій час. Автоматичний пристрій зробить все само без вашої участі. Ви повинні тільки завантажити капсули, натиснути кнопку включення і почекати кілька секунд, поки готується смачний напій з чудовим ароматом.

У кожен офіс по кавомашині – зручність для всіх співробітників

Без сумніву, багато хто замислюється про придбання кавомашини, але вартість якісних апаратів досить висока. А вибирати бюджетний – не має сенсу. Дешеві моделі швидко ламаються, мало, хто береться за їх ремонт, та й рідні деталі складно знайти. Але є прекрасне рішення – орендувати кавоварку.

Оренда пристрою принесе вигоду для барів, ресторанів і кафе, мобільних кав’ярень. Такі апарати ставлять і в бізнес-центрах, SPA-салонах, open space, в яких часто працюють фрілансери і т.д.

Адміністративні установи, офіси великих і малих фірм – всім потрібно обладнання високої якості, за допомогою якого можна приготувати смачну і ароматну каву, що допомагає вдало розпочати робочі обов’язки на початку дня або підбадьоритися після складного проєкту. Приготування напою в кавомашині – процес швидший, ніж, якщо це буде робити людина. Апарат може функціонувати без зупинок, роблячи різноманітну каву.

Чому вигідно орендувати кавоварку для компанії?

Придбання подібного пристрою не у всіх випадках доцільно, оскільки його ціна досить велика. Орендувати кавоварку тут https://jetcup.ua/uk/ – набагато економічніше. При щомісячному замовленні капсул кави ви зможете на такий же термін взяти в оренду апарат безкоштовно.

Вигода очевидна, тому не дивно, що послуга користується великою популярністю. Але оренда має ще безліч переваг, серед яких:

1. Можна обслуговувати будь-яку кількість людей. На вибір клієнтам пропонуються різні види пристрою. У деяких моделях є капучинатор, що дозволяє збивати смачну піну з молока.
2. Економія часу. Приготування натуральної кави самостійно – процес нешвидкий. Автоматична машина зробить це набагато швидше. Вам потрібно лише завантажити капсули і вже через хвилину ви зможете насолоджуватися чудовим смаком напою, що бадьорить.
3. Не потрібно витрачати гроші на утримання кавомашини. Поточні та капітальні ремонтні роботи, чистка, обслуговування – всім цим буде займатися орендодавець.
4. Можна готувати різні види кави. В асортименті безліч сортів, серед яких кожен знайде для себе підходящий.
5. Зручно використовувати. Необхідно один раз покласти 8-19 капсул для швидкого приготування ароматного і смачного напою в необхідному обсязі.

Доставка кавоварки в офіс

Доставка здійснюється орендодавцем. Кавоварку привезуть разом із замовленими капсулами на вказану адресу. Спеціаліст пояснить, як використовувати кавоварку, безкоштовно. З роботою пристрою зуміє розібратися кожен, це зовсім нескладно.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button