Поради

Безкоштовний доступ у бізнес-зали для клієнтів Mastercard

Подорожі та поїздки в інші країни можуть бути дуже нудними, а довге очікування рейсу в аеропорту змушує нас втрачати багато часу даремно. Рішенням можуть стати комфортабельні бізнес-зали, де ви зможете відпочити в комфортних умовах, поснідати або зайнятися розв’язанням робочих питань за комп’ютером. Якщо ви захочете потрапити до лаунж-зони, за відвідування потрібно буде заплатити. Однак для певних клієнтів Мастеркард діють пільгові умови, наприклад, можливість відвідати бізнес-залу безкоштовно.

Хто може безкоштовно потрапити до бізнес-залів України

Якщо ви оформили преміальну картку Platinum, World Black Edition або Corporate, у вас буде право на безкоштовне відвідування бізнес-зали. Важлива умова: ваша кредитка має бути випущена українським банком. Для власників World Elite таких обмежень немає: безкоштовний доступ буде надано навіть у тому випадку, якщо картка була випущена в будь-якій іншій країні світу.

Зверніть увагу, що кожна лаунж-зона має свій перелік послуг і сервісів. Відпочити можна в бізнес-залах таких аеропортів: «Бориспіль», «Київ», «Львів» та «Харків».

Отримати доступ до лаунжу можна лише в тому випадку, якщо за останні 30+5 днів ви провели по картці будь-яку кількість транзакцій загальною сумою від 6000 гривень. Водночас не враховуються останні 5 днів, а також вихідні перед вильотом. Безкоштовний доступ до бізнес-залів надається тільки на 3 години. За додатковий час потрібно платити окремо.

Якщо у вас є дитина віком до 4 років включно, за її перебування в лаунж-зоні можна не платити. Якщо ви є держателем картки World Elite, безкоштовно можна проводити дітей віком до 16 років включно.

Переваги бізнес-залів в аеропортах

Перебуваючи в лаунж-зоні, клієнти Мастеркард можуть безкоштовно отримати доступ до:

  • свіжої преси;
  • стабільного і швидкого Wi-Fi зв’язку;
  • стаціонарних комп’ютерів із виходом в Інтернет;
  • принтеру, факсу або копіювального апарату;
  • широкоформатному телевізору.

У бізнес-залах також можуть бути передбачені спеціальні кімнати для куріння. У будь-який момент ви можете перекусити сендвічем, випити чай, каву або спробувати алкогольні напої.

Щоб отримати доступ до лаунж-зони, надайте співробітникові аеропорту свою преміальну картку Mastercard і посадковий талон. Потім вкажіть на терміналі PIN-код для проходження авторизації. На картковому рахунку буде тимчасово заблокована 1 гривня, але через пару хвилин гроші повернуться.

За додатковою інформацією можна звернутися до співробітників банку, що випустив вашу преміальну картку, а також на гарячу лінію Mastercard за телефоном: 0 (800) 33-24-12.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button