Поради

Як правильно обрати систему караоке для дому і якою вона має бути

– це прекрасна нагода відпочити та проявити свої вокальні здібності, не відвідуючи спеціалізованих закладів. Але для того щоб отримати максимум задоволення, треба уважно підходити до вибору та знайти систему, яка містить все необхідне.

Щоб не пожалкувати, не слід гнатися за максимальною економією. Адже бюджетні варіанти не дуже зручні у використанні та зазвичай вимагають прикласти зусиль для того, щоб досягти якісного звучання. Разом з тим не варто обирати і специфічну професійну систему, розраховану на використання у закладах. Її функціональність буде надлишковою для домашнього вжитку, а складність – занадто високою для непідготовленого користувача.

7 речей, необхідних домашній караоке-системі

Найкращий варіант системи для дому – домашнє караоке з професійними функціями, але розраховане на простих користувачів без звукорежисерської підготовки. Сучасний пристрій для відтворення фонограм зобов’язаний відповідати 7 критеріям, щоб вважатися гарним вибором:

 • стильний та практичний дизайн;

 • просте під’єднання та налаштування;

 • якісні звук та відео;

 • зручне керування;

 • підтримка користувацьких налаштувань;

 • власна фонотека;

 • якісна підтримка.

Дизайн

Сучасне домашнє караоке – це компактний пристрій без громіздких зовнішніх мікшерів, пультів, підсилювачів. Елементи, що додають серйозності професійному обладнанню, зазвичай виявляються зайвими у квартирі чи будинку. Вони лише займають місце та створюють додаткові труднощі у управлінні.

Унікальною особливістю EVOBOX є добірка треків з ефектом LiveFX, який переносить виконавця в атмосферу справжнього концерту.

Під’єднання

Щоб під’єднання до домашнього мультимедійного обладнання не викликало труднощів, домашнє караоке має бути простим, але при цьому не жертвувати функціональністю. Важливо, щоб систему можна біло швидко підключити та підготувати до експлуатації.

Якісна система караоке для дому має бути максимально сумісною з поширеним побутовим мультимедійним обладнанням. Тому вона повинна мати традиційні інтерфейси, такі як HDMI для виводу зображення, RCA (тюльпани) – для звуку та роз’єми 6,3 мм – для мікрофонів.

Звук та відео

Якісні звукові компоненти є невід’ємною складовою будь-якої системи караоке. Але поряд з тим значення має і відео, адже у процесі виконання користувач дивиться саме на екран. Тому сучасна система караоке має вміти відтворювати відео високої чіткості Full HD або 4К.

Керування

Щоб системою караоке було зручно користуватися, вона має комплектуватися ергономічним і функціональним пультом. Адже керувати відтворенням та налаштуваннями з одного компактного пульту зручніше, ніж користуватися набором фізичних регуляторів. В епоху популярності смартфонів не завадить і підтримка дистанційного керування з мобільних пристроїв. Вона дасть змогу обійтися взагалі без зайвого обладнання.

Налаштування

Якісна караоке-система передбачає можливість гнучкого налаштування користувачем усіх основних параметрів, від звуку до заставки. Добре, коли є можливість коригувати темп відтворення, використовувати еквалайзер, застосовувати спеціальні ефекти звучання. Такі опції дозволяють налаштувати систему на свій смак широкому колу користувачів.

Фонотека

Сьогодні варто обирати караоке-системи, які пропонують користувачеві зручний доступ до фонограм. Щоб треки не довелося вишукувати вручну, відповідальний виробник має піклуватися про наповнення та підтримку онлайн-каталогу, з якого можна швидко завантажувати потрібні пісні.

Підтримка

Виробники якісних систем караоке дбають про репутацію, тому їх спілкування з клієнтом не завершується на етапі покупки. Компанії забезпечують технічну підтримку, відповідають на запитання, пропонують якісне гарантійне та негарантійне обслуговування обладнання. Якщо обраному виробнику караоке притаманні ці риси – його продукти варто купувати.

Прикладом якісної та сучасної системи караоке для дому є EVOBOX виробника Studio Evolution. Компанія є одним із світових лідерів галузі та пропонує якісні рішення для побутового та комерційного використання. EVOBOX – домашнє караоке з професійними функціями. Система виконана у компактному корпусі з алюмінію, пофарбованому методом анодування в один з кольорів:

 • срібло;

 • золото;

 • чорний;

 • графіт;

 • океан;

 • рубін.

Завдяки цьому її приєднання до мультимедійного обладнання займе всього декілька хвилин та не створить труднощів.

Система постачається у привабливій подарунковій упаковці, яка містить все, що необхідно для самостійного підключення та налаштування. Завдяки цьому її приєднання до мультимедійного обладнання займе всього декілька хвилин та не створить труднощів.

EVOBOX містить якісні компоненти японського виробництва, відповідальні за звук, сучасне апаратне забезпечення та зручну операційну систему. Користувачам надається доступ до величезного каталогу з бiльш нiж 41 тисячі ліцензійних фонограм студійної якості, які можна завантажити за фіксованими цінами.

Завдяки комплектному пульту та застосункам для смартфонів і планшетів EVOBOX зручно керувати. Максимум комфорту забезпечує підтримка систем «розумний дім», в які її можна легко інтегрувати. Користувачі мають змогу змінювати налаштування інтерфейсу та звучання на свій смак, створювати колекції пісень, записувати власні виступи та ділитися ними з друзями. Унікальною особливістю EVOBOX є добірка треків з ефектом LiveFX, який переносить виконавця в атмосферу справжнього концерту.

Де купити якісну систему караоке для дому

Придбати домашнє караоке в Україні можна в багатьох магазинах електроніки, але зручніше робити це онлайн. В нагоді стануть сервіси-агрегатори, які дозволяють порівняти ціни та умови покупки одного товару в різних магазинах, такі як Hotline, EKatalog, Price. Також знайти якісну систему караоке можна в великих онлайн-магазинах на кшталт Rozetka.

Великі виробники систем караоке, які мають представництво в Україні, дозволяють зробити замовлення прямо на офіційному сайті. Надає таку змогу і Studio Evolution. Цей спосіб зручний відсутністю посередників та можливістю отримати консультацію від представника компанії із відповідями на всі запитання.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button