Здоров'я

Безпеку київських шкіл можна перевірити в Інтернеті

Тепер кияни можуть відслідковувати в Інтернеті, в яких умовах навчаються їх діти. На сайті Державної СЕС Києва з’явився новий онлайн-сервіс з результатами моніторингу навчальних закладів столиці, включаючи дотримання санітарних норм і правил.

Вже зараз на сторінці ses.gov.ua/schoole/ можна дізнатися, які навчальні заклади Києва відповідають санітарним нормам і правилам, а які – ні. Надалі в електронній картці школи, гімназії чи ліцею буде також розміщена інформація про організації харчування в навчальному закладі, стан освітлення, мікроклімату, рівень шуму, вологості, руху повітря, стану водопроводів, каналізації і туалетів. Фахівці вивчать умови медичного забезпечення в навчальних закладах Києва і рівень захворюваності серед дітей. Лабораторно буде визначатися вміст хімічних речовин у повітрі в приміщеннях навчальних закладів.

Рішення про комплексний аналіз умов перебування учнів у навчальних закладах Києва прийнято після недавньої ситуації в одній зі столичних гімназій. Нагадаємо, було виявлено забруднення повітря в гімназії.

Натхнення: www.likar.info


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button