Здоров'я

Як швидко і ефективно прибрати боки

Щоб швидко і ефективно прибрати жирові відкладення з боків, не треба докладати якихось надзусиль. Просто пам’ятайте, що вкрай важливими факторами є систематичність і дієта, а також віра в себе і позитивний настрій.

Как быстро и эффективно убрать бока

Інструкція

1. Для схуднення немає необхідності дотримуватися якусь спеціальну дієту, досить просто правильного харчування. Режим харчування повинен бути мінімум п’ятиразовим – 3 основних прийому їжі і 2 перекуси протягом дня. Вуглеводна їжа приймається тільки на сніданок і обід, вечеряти краще білковими продуктами, такими як риба, яйця, відварне м’ясо, з додаванням овочевого салату, заправленого лимоном.

[ads2] 2. Включіть в своє харчування продукти, які багаті жирами Омега3 – авокадо, лосось, волоський горіх. Їжте овочі та фрукти, що містять вітамін С – це сприятиме виробленню карнітину, який допомагає розщеплювати жири. Постарайтеся якомога менше вживати солі і цукру. Відмовтеся від вживання продуктів, що містять так звані швидкі або прості вуглеводи. До них належать кондитерські вироби, солодкі напої, білий хліб, шоколад і ін

3. Існує кілька нескладних вправ, які ви зможете виконувати в домашніх умовах і які допоможуть швидко і ефективно прибрати боки. Головне, робити їх мінімум 2 рази в день і систематично. Вправа «Велосипед» – лягайте спиною на підлогу, руки заводьте за голову, ноги піднімає над підлогою на 15-20 см. Тепер поперемінно згинаєте ногу в коліні і торкаєтеся ліктя протилежної руки.

4. Ще одна вправа – бічні нахили з гантелями. В одну руку береться гантель, і виконуються нахили вбік, не згинаючи рук. Кручення обруча для схуднення або хула-хуп 30 хвилин в день також є чудовою вправою для досягнення необхідного результату.

Натхнення: www.kakprosto.ru

Кнопка «Наверх»