Відео

Біологи зняли відео полювання субантарктичного пінгвіна (відео)

Біологи зняли полювання субантарктичного пінгвіна від першої особи. Для цього вони прикріпили камеру на тіло самця, що належить до колонії з аргентинського острова Мартільо.

На відео показано, як птах плаває у воді, ловить сардини з косяків. Зйомку вдалося провести завдяки камері, яку закріпили на тілі пінгвіна: вони вибрали самця з місцевої колонії, оснастили його підводною камерою і відпустили.

Завдяки цим даним дослідники зможуть дізнатися більше про екологічні переваги субантарктичних пінгвінів (Pygoscelis papua), мисливських навичках і допоможуть захистити цей вид від наслідків людської діяльності.

Вчені знали, що субантарктичні пінгвіни зазвичай харчуються біля морського дна. Але виявилося, що також активно полюють в товщі води, якщо зустрінуть риб’ячий косяк.

Після того, як птах повернувся на сушу, його спіймали і зняли камеру. За словами дослідників, пінгвін спокійно переніс всі маніпуляції і продовжив піклуватися про потомство.

На записі також можна побачити, як на сардин полюють магелланові пінгвіни (Spheniscus magellanicus), альбатроси і баклани. Це вплине на наші знання про дієту субантарктичних пінгвінів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button