Відео

Смартфони навчать боротися з мікробами [відео]

Людські руки – одні з найбрудніших об’єктів в природі. Вони чіпають, хапають і постійно щось беруть, виступаючи чудовими переносниками мікробів і вірусів. Сенсорні екрани смартфонів і планшетів не менш загрузли в збиранні крихітних живих істот, адже наші пальці їх постійно торкаються. А ми найчастіше передаємо мобільні пристрої в руки друзів і близьких …

Corning вирішила позбавити людство від цієї проблеми, повідомивши, що наступне покоління покривного скла Gorilla Glass отримає антибактеріальний захист. Таку ідею фірма вже позиціонувала в липні минулого року, але тільки зараз стало зрозуміло, яким чином вона буде реалізована.

137872

Скло Gorilla Glass буде наділене іонами срібла, які володіють доведеними бактерицидними, бактеріостатичними, противірусними, протигрибковими і антисептичними властивостями. Втім, вираженість дії знаходиться в прямій залежності від концентрації іонів срібла, яка з часом може перевищувати безпечні для людини норми.

За оцінками Corning, додавання срібла до скла збільшить собівартість готового мобільного пристрою менш ніж на 50 центів.

Попутно компанія трудиться над вирішенням питання щодо зниження відображючого ефекту скла, а от щодо дійсного усунення жирних відбитків пальців поки зберігає мовчання.

[youtube]egU8GLD7MG8[/youtube]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button