Різні цікавинки

Безпрограшний варіант заробітку — купити квартиру у Вишневому для здачі в оренду

Завдяки близькості до столиці України житло у Борисполі, Вишгороді та Ірпені, за словами аналітика ЛУН.ua Анни Гребньової, популярне. Купить квартиру в Вишневом — одному з міст-супутників столиці, за допомогою першого агрегатора України з нерухомості легше. Адже фільтри допомагають відібрати підходящі пропозиції з усіх, що розміщені на сайті, а їх чимало:

  • Вишневе — близько 1600 пропозицій на вторинці;
  • Ірпінь — 11000 оголошень про продаж м2;
  • Вишгород — 1500 пропозицій;
  • Бориспіль — 2600.

Чималий сегмент потенційних покупців — це бізнесмени, які мають можливість вкласти гроші в нерухомість для отримання пасивного доходу від здачі її в оренду.

18-05-15-foto-600x302-1

Заробіток від здачі в оренду купленої квартири у Вишневому

Купити житло, щоб його здавати — це стабільний пасивний дохід. Купуємо квартиру на вторинці (вона вимагає менших витрат на оснащення), робимо косметичний ремонт, і починаємо заробляти на квадратних метрах.

Можна провести нескладні розрахунки, щоб подивитися, який дохід можна отримати за рік від довгострокової здачі в оренду квартири. Якщо ви вклали гроші в однокімнатну квартиру у Вишневому, то здавати її можна за 4-6 тис. грн на місяць. І це не межа. За даними експертів ЛУН.ua в Київській області більшу кількість угод укладається на квартири економ-класу. Плата за які не перевищує 4,5-5 тис. Грн. За місяць власник житла може легально заробити на оренді 3950 грн (5000 грн мінус 15% податку на доходи від здачі житла — це 750 грн, мінус 300 грн на комунальні послуги). І того за 12 місяців — 47 400 грн пасивного доходу.

Якщо ви хочете купити квартиру у Вишневому для подальшої її здачі подобово, то будьте реалістами. На день-два квартиру знімати будуть в Києві туристи, абітурієнти. Будинки в місті-супутнику столиці більше розраховані на сімейних людей, або студентів.

Чому орендувати житло будуть?

Забезпечують заробіток орендодавцям відрядження, студенти та молоді сім’ї. Проаналізуємо чи може цей «заробіток» зникнути.

Студенти. У Києві більше 60-ти вищих навчальних закладів, освіту здобувають тут більше 500 тис. студентів, у гуртожитках місць на всіх не вистачає, та й не кожен погодиться на таке проживання. А значить, абітурієнтам залишається знімати квартиру / кімнату.

Відрядні. Столиця України була і залишається бізнес-центром країни, місцем зародження всеукраїнських організацій, які проводять тренінги, курси підвищення кваліфікації. Тобто в Київ точно не припинять їздити службовці з усієї України у відрядження.

Молоді сім’ї. Якщо населення Києва розділити за віком, то третина — це люди від 20 до 35 років. Українці саме цього сегмента найчастіше одружуються. І не у всіх молодят є можливість купити квартиру в столиці або її передмісті, залишається — знімати.

Так що заробіток з ЛУН.ua буде!

Кнопка «Наверх»
Закрыть