Різні цікавинки

Годинники — модний аксесуар або корисний ґаджет?

Наручний годинник вже давно перестав бути просто інструментом для вимірювання часу. Тепер це модний аксесуар, який є частиною стилю. Коли ви з’являєтеся в ресторані, барі або на пробіжці, перше, на що звертають увагу ваші друзі і знайомі — це годинник. Він служать візитною карткою, яка заявляє про статус їхнього власника.

359024

Годинників існує величезна безліч. Кожен вид розрахований на певний стиль життя. Наприклад, спортивний годинник традиційно оснащуються протиударним корпусом і водонепроникною оболонкою. Деякі моделі здатні занурюватися на глибину до 200 метрів! Окрім того, вони також можуть оснащуватися рядом додаткових функцій таких, як крокомір і вимірювач пульсу. Якщо ви активна людина і хочете з максимальною користю проводити свої тренування, такий ґаджет вам просто необхідний. Придбати його можна в магазині Secunda. Всього один клік і тисячі моделей від популярних брендів стануть вам доступні. Окремої уваги заслуговує цінова політика магазину. Тут можна знайти годинник як за 100 000 гривень, так і за 300.

Як вибрати годинник?

Визнаними в усьому світі виробниками годин є Японія і Швейцарія. Але й інші країни не упускають своєї можливості наздогнати лідерів галузі. Хороший приклад у даному випадку китайські бренди, які з кожним роком випускають все більш якісну і порівняно недорогу продукцію.

Головне, що ви повинні враховувати при виборі — це ваші власні відчуття. Не купуйте годинник для когось, беріть його для себе. Завжди знайдеться людина, яка розкритикує ваш вибір. Тому просто отримуйте естетичну насолоду від носіння годин, які вам подобаються.

Розумний годинник

Якщо ви не можете уявити своє життя без планшета або мобільного телефону, тоді умные часы підійдуть вам ідеально. Вони встановлюють синхронізацію зі смартфоном і дають вам можливість слухати музику, приймати повідомлення, дивитися список пропущених дзвінків і стежити за своїми фізичними показниками під час пробіжки.

Всі розумні годинники можна умовно поділити на два типи: автономні і ті, що синхронізуються. Перші по суті є наручними комп’ютерами з безліччю корисних функцій. Другі служать зручним доповненням до мобільного ґаджету.

Такі компанії, як Apple і Samsung давно випустили наручні ґаджети до своїх флагманських смартфонів. Єдиний їхній мінус — вони підходять до обмеженої кількості моделей. Приємним винятком на тлі гігантів цифрової думки є продукція китайської компанії Cogito. Головною особливістю їх годин стала мультиплатформеність. Вони легко синхронізуються з будь-яким телефоном.

Не менш цікавою буде продукція компанії Airon. Унікальність їх годинникофонів полягає в тому, що це повністю самостійні пристрої, у яких є роз’єми для сім-карт. Природно, вони підтримують синхронізацію зі смартфонами. Дані ґаджети є відмінним рішенням для автомобілістів і людей, що цінують зручність у всьому.

Кнопка «Наверх»
Закрыть