Різні цікавинки

Вибираємо адвоката

Адвокат — це особа, яка має право надавати правову допомогу громадянам (найчастіше в судових розглядах). Щоб отримати статус адвоката юрист зобов’язаний пройти спеціальну акредитацію. Будь-який адвокат може мати, як високі професійні навички, так і зовсім не мати їх.

Виходячи з цього, не має значення, звернулися ви в адвокатську фірму, або до приватного юриста — все одно ви будете працювати тільки з одним фахівцем. Дуже важливо, щоб ця людина мала достатню компетенцію у вашому питанні. І коли ви хочете скористати услуги адвоката в Полтаве, важливу роль грають відгуки та рекомендації його колишніх клієнтів. Тому було б непогано дізнатися їхню думку про дану людину. Потрібно постаратися дізнатися якомога про цю людину.

18-05-15-foto-600x334-1

Варто звернути свою увагу на побудову його роботи після вашого звернення. Якщо людина обмежується загальними фразами, то можливо не варто зв’язуватися з таким фахівцем. В першу чергу хороший адвокат повинен докладним чином вивчити всі матеріали вашої справи, провести аналіз всіх подробиць (навіть найдрібніших). Якщо він не приділить достатньо часу на підготовку справи до розгляду в суді, то будь-який суд не братиме до уваги його слова (незважаючи на її красномовство). Тому як в ній не будуть порушені й проаналізовані належним чином вчинки, факти та інше.

Поведінка по ходу попереднього слідства розповість багато про рівень професіоналізму адвоката.

Активно він бере участь у процесі, або мовчки, залишається осторонь? Багато чого про особисті якості фахівця ви зможете дізнатися під час першої бесіди з ним. Потрібно відповісти собі на питання: чи достатньо зрозуміла суть вашої проблеми людині, як він буде діяти надалі, чи звернув він увагу на дрібні (але важливі) деталі? Особистий адвокат повинен дати вам повний доступ для ознайомлення з будь-яким з документів, складеним ним у ході дозволу вашого питання.

Ще одним моментом, пов’язаним з вибором адвоката, є фактор «знаменитості». Чи варто брати широковідомого захисника, який крім юридичної практики пише книги, виступає в різних передачах, шоу. Або все ж варто звернути свою увагу на когось скромніше? Адже у зайнятої людини може банально не вистачати часу на доскональне і ретельне вивчення вашої справи, на якісний аналіз всіх фактів і обставин. Не варто забувати, що адвокат — теж людина, для якого на першому місці може стояти або власна робота, або визнання і слава. Якщо ви все ж вирішили звернутися до відомого фахівця, не полінуйтеся дізнатися про те, чим закінчилися судові розгляди з його участю. Суддя не буде звертати увагу на особистість захисника, але обов’язково зверне на проведений аналіз матеріалів справи, що розглядається.

Ну і, звичайно ж, професійний адвокат високої кваліфікації добре знає закони і вміє їх застосовувати. Володіючи блискучими знаннями, він виявлятиме й усуватиме протиріччя, які виникають в ході слідства — суть його роботи в цьому і полягає.

Кнопка «Наверх»
Закрыть