Ґаджети

Блогер протестував на міцність планшет Microsofr Surface Pro 6 (відео)

На просторах Інтернету з’явився ролик тестування планшета Microsoft Surface Pro 6, якого піддали цілого роду випробувань. Вивчав можливості пристрою відомий блогер Зак Нільсен.

Блогер протестировал на прочность планшет Microsofr Surface Pro 6

Як виявилося, захисне скло не є міцним елементом в планшеті. Намагаючись подряпати екран, Нільсен домігся появи відколу на місці дотику, і по всьому дисплею виникли великі тріщини. З такого ж матеріалу було зроблено і покриття об’єктивів для камер.

Корпус Surface Pro 6, зроблений з алюмінію, з легкістю піддався канцелярському ножеві, який залишив подряпини на задній кришці і чотирьох гранях. Без складнощів блогер пошкодив і регулювання гучності і кнопки живлення з пластику, але при цьому вони продовжували функціонувати після наміру Нільсена виламати їх з посадочних отворів.

Спробував майстер зігнути планшет, що призвело до помітної деформації Microsofr Surface Pro 6, але апарат і далі працював: тут зіграла роль жорсткості потужна алюмінієва підставка, яка знаходиться на задній стороні агрегату. В результаті тестування Зак Нільсен зазначив, що ґаджет виявився міцніше iPad Pro, що складається із пластику і скла.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button