Здоров'я

Про які проблеми зі здоров’ям можуть розповісти ноги

Зовнішні зміни часто є ознакою проблем всередині організму. Ноги не виняток. У цій статті ми розповімо про зміни в стані ваших ніг, які можуть вказувати на захворювання.

1.Судоми

Судоми в ногах є головною ознакою зневоднення. Особливо варто серйозно до цього поставитися людям, які регулярно займаються фізичними тренуваннями, тому, що несподівана судома через нестачу води може призвести до травми. Якщо споживання рідини в нормі, але судоми все одно турбують, це може свідчити про нестачу калію в організмі.

2.Оніміння і поколювання

Даний симптом може виникати через різні причини – від того, що ви просто відлежали це місце, до серйозних захворювань. Також важливо, в одній або двох ногах відбувається оніміння або поколювання. Оніміння в обох ногах може бути ознакою периферичної невропатії, а в одній – защемленого нерва.

3.Лущиться шкіра

Якщо шкіра на ногах і пальцях ніг постійно лущиться, це може бути ознакою різних грибкових інфекцій. Зверніться до фахівця, якщо помітили цей симптом.

4.Холодні ноги

Якщо вашим ногам постійно холодно, то це може свідчити про порушення в роботі щитовидної залози. Дане захворювання називається гіпотиреоз, який супроводжується в’ялим станом, постійною втоми, випадання волосся, а також постійного відчуття холоду в ногах.

5.Біль у п’яті

Різкий біль у п’ятах є ознакою підошовного фасциїту. Дане захворювання розвивається при носінні незручного взуття. Для позбавлення від фасциїту доведеться на час зменшити фізичну активність, ходити якомога менше, а також розтягувати стопу, щоб зміцнити ногу.

6.Набряк великого пальця

Якщо ви не вдарялися великим пальцем, а він опух або почервонів без фізичного впливу, то це вказує на подагру. Температура в області великого пальця може стати вище, ніж в інших частинах тіла. Він починає хворіти і опухати. У таких випадках потрібно якнайшвидше звертатися до лікаря, щоб інші суглоби не були пошкоджені.

7.Відсутність волосся на ногах

Майже у всіх ростуть волосся на ногах, як у чоловіків, так і у жінок. Це абсолютно нормально і свідчить про хороший кровообіг, кров приливає до судин, які живлять фолікули волосся. Однак якщо волосся на ногах перестали рости, то не варто радіти зменшенню волосяного покриву. Це може свідчити про проблеми з серцево-судинною системою, швидше за все з кровообігом. Звертайте увагу на такі зміни у своїх ногах, і звертайтеся до лікарів вчасно.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button