Авто

BMW, Daimler, Ford і Volkswagen створять єдину мережу електрозаправок в Європі

Установка зарядних пунктів єдиної електрозаправочної мережі почнеться вже в 2017 році.

Про початок спільного проекту з розробки та впровадження у Європі єдиної мережі зарядних станцій для електромобілів оголосив німецький автоконцерн Daimler.

Відповідну угоду підписали представники BMW Group, Daimler AG, Ford Motor Company і Volkswagen Group в особі топ-менеджерів Audi і Porsche.

Автовиробники мають намір створити в короткі терміни велику кількість зарядних станцій, що має стати важливим кроком «на шляху до спрощення інтеграції електромобілів в масовий ринок».

Спершу планується створення 400 станцій, їх будівництво повинне початися вже в 2017 році. До 2020 року автори проекту сподіваються ввести в експлуатацію «тисячі зарядних точок великої потужності», які будуть розміщені переважно на основних автомобільних магістралях і шосе.

“Наше дослідження показує, що ураганна загроза північно-східному узбережжю США постійно зростає через зсув ураганів на північ. Цей процес розпочався у 19 столітті через викиди парникових газів, що виробляються людством, і якщо вони продовжаться, то тоді узбережжя США будуть відвідувати все більш часті і сильні урагани, що стане катастрофою для фінансових центрів і мегаполісів на північному сході країни”, — заявила Ліза Бальдіні (Lisa Baldini) з Даремського університету (США).

Передбачувана потужність майбутньої мережі високошвидкісної зарядки складе до 350 кВт, що дозволить поповнювати запас енергії значно швидше, ніж на найбільш потужних пристроях, існуючих на сьогоднішній день, — відзначають в Daimler.

У зарядних пристроях буде застосований європейський стандарт CCS (Combined Charging System). Потужність зарядки буде підлаштовуватися під потреби конкретного електромобіля.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button