Авто

Перший у світі п’ятиповерховий автомат з продажу машин (фото + відео)

Є в американців одна дуже цікава риса — вони обожнюють перетворювати будь-який захід або процес у видовищне шоу. Це привертає погляди не тільки потенційних покупців, роззяв, але і загальну суспільну увагу, що в свою чергу дозволяє залишитися в історії і пам’яті людей.

7abb0303c51a3e2b50aed94ebb5420c3

Компанія Carvana вирішила здивувати всіх, побудувавши перший у світі п’ятиповерховий автомат з продажу потриманих автомобілів. З допомогою онлайн-ресурсу клієнт вибирає автомобіль, спираючись на його специфікації, історію, відгуки і пробіг. Також є можливість розглянути з 360 градусів весь кузов на предмет наявних пошкоджень у вигляді подряпин, іржі, вм’ятин і тому подібного. Потім необхідно заповнити відповідні юридичні і фінансові документи. Вся процедура оформлення займає не більше 20 хвилин.

Далі клієнту варто вибрати спосіб отримання машини: забрати машину з дилерського центру самостійно або дочекатися платної «кур’єрської» доставки на будинок. Більшість вважає за краще забирати автомобіль особисто. Покупець отримує спеціальний жетон, який необхідно опустити в приймач, після чого система знаходить потрібний автомобіль із 20 наявних і спускає його в окремий бокс на вході.

Джерело: gizmag.com

Натхнення: 24gadget.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть