Авто

BMW представив у Лас-Вегасі нову безпілотну систему водіння

Німецький автоконцерн BMW Group представив нову революційну безпілотну автоматичну систему водіння BMW ActiveAssist на міжнародній виставці International Consumer Electronics Show (International CES 2014), яка проходить в Лас -Вегасі 7-10 січня.

BMW має безперечний статус одного з провідних світових автовиробників. Концерн BMW Group створив новий прототип з високим ступенем автоматизації водіння, який використовує передові технології управління, щоб продемонструвати максимальну безпеку до динамічної межі автомобіля.

BMW представив у Лас-Вегасі нову безпілотну систему водіння

У ході виставки CES’2014, на спеціальному треку була продемонстрована робота атопілота на автомобілі BMW 6 серії.

Автопілот, розроблений німецькими інженерами, з легкостью впорався з високошвидкісними поворотами. Найбільш дивною частиною демонстрації стало проходження повороту на мокрому асфальті. Автомобіль почав сильно йти в замет, але система не дала йому розвернутися на 180 градусів, зберігаючи при цьому плавний дрифт до кінця повороту.

До складу автопілота від BMW увійшов ультразвуковий радар, стереоскопічна камера з кутом огляду 360 градусів, надточні GPS-датчики і бортовий комп’ютер, який обробляє інформацію, що надходить від зовнішніх пристроїв інформацію і управляє кермом, а також педалями газу і гальма. Можливо, з часом автопілот буде контролювати запуск двигателя, його вимкнення. Настане ера справді розумних машин.

Інноваційний комп’ютер дозволяє не тільки утримувати смугу руху автомобіля, але і обганяти повільніші машини, об’їжджати перешкоди, а в умовах гоночного треку обчислювати оптимальну траєкторію руху та входження в повороти.

Інженери BMW не заперечують того, що їх система ще потребує доопрацювання, але все одно це вже є величезним досягненням в сучасному автомобілебудуванні.

Концерн BMW Group – один з найуспішніших у світі виробників автомобілів і мотоциклів. Йому належать такі відомі бренди, як BMW, MINI, Husqvarna Motorcycles та Rolls- Royce. Будучи міжнародною компанією, BMW Group випускає автомобілі на 29 заводах в 14 країнах світу, підтримуючи мережу торгових представників більш ніж в 140 країнах.

Успіх концерну BMW Group завжди ґрунтувався на чіткому баченні довгострокової перспективи і високому рівні відповідальності. Стратегія компанії передбачає в тому числі забезпечення екологічної та соціальної стійкості вартісного ланцюжка, повну відповідальність за процес виробництва продукції та суворе дотримання зобов’язань з охорони природних ресурсів. Завдяки зусиллям співробітників концерну протягом останніх восьми років BMW Group визнається галузевим лідером згідно індексам стійкості Доу-Джонса.

Натхнення: www.autoweek.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button