Авто

Brembo зробила дзеркальні гальмівні диски

Гальма-дзеркала захистять природу від пилу

Фірма Brembo представила нові гальмівні диски Greentive, які отримали дзеркальну поверхню. Крім незвичайного зовнішнього вигляду механізми стали більш ефективними і екологічними.

Brembo

Гальмівні диски Greentive (назва утворена зі слів green і distinctive – «зелений» і «самобутній») відрізняються дзеркальною робочою поверхнею. Крім того, що такі диски привабливо виглядають, вони також мають ряд переваг в порівнянні зі звичайними гальмами.

Дзеркальне покриття забезпечується з використанням високошвидкісної газоплазмової технології нанесення (HVOF), яка має на увазі нанесення порошкового покриття на основу на високій швидкості, яка зазвичай становить не менше 5 швидкостей звуку. При цьому в Brembo подробиць про свою технологію не розкривають.

Brembo

Перевагами нових гальмівних дисків в Brembo називають їх високу корозійну стійкість, а також більший ресурс. Своєю чергою це знижує кількість пилу, яку виділяють гальмівні механізми в процесі своєї роботи. Менша кількість викидів дозволяє колісним дискам і кузову довше залишатися чистими, а крім того в природу викидається менше шкідливих часток.

Нагадаємо, Brembo є одним з найвідоміших у світі виробників автомобільних гальм. Продукція компанії використовується в дорожніх суперкарах, а також у безлічі гоночних автомобілів різних серій, включаючи боліди чемпіонату світу Формула-1. З останніх новинок з гальмами Brembo можна відзначити новий гіперкар Gordon Murray Automotive T.50, гоночний електрокросовер Mustang Mach-E 1 400 і найпотужніший у світі серійний позашляховик Dodge Durango SRT Hellcat. Для кожної з цих моделей в компанії створили свої гальмівні механізми з урахуванням характеристик конкретних автомобілів.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button