Авто

Електрокар Tesla Model X вийде на початку 2015 року

Компанія Tesla Motors офіційно підтвердила, що електричний кросовер Model X стане на конвеєр на початку наступного року. Клієнти, які зробили попереднє замовлення моделі отримали від виробника листи, в яких той пообіцяв, що серійний Model X перевершить концептуальну версію в плані функціональності і практичності.

foto_cikavosti_20.06.2014-08_resized

Вже в базовому виконанні Tesla Model X отримає повний привід, а опціонально буде доступний третій ряд сидінь. При цьому товарний автомобіль успадкує від прототипу двері типу «крила сокола». Вони нагадують «крила чайки», але можуть відкриватися в більш обмеженому просторі, що полегшує посадку і висадку пасажирів.

Читайте також: Tesla, виробник електрокарів, готує ряд оновлень на 2014 -й

Перший концепт Tesla Model X з’явився в 2012 році, а роком пізніше в Детройті дебютувала його оновлена версія. Позашляховик побудований на тій же платформі, що і фастбек Model S. Спочатку передбачалося налагодити випуск Model X в 2013 році, але потім американська компанія переглянула плани, вирішивши спочатку погасити державні позики і наростити виробництво Model S. За новими даними перші передсерійні примірники електрокросовера будуть побудовані цієї осені.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button