Технології

Британський дизайнер створив концепт дрона Tesla

Одна з головних проблем сучасних дронів — недостатня ємність акумуляторів, що значно обмежує час польоту. На сьогодні практично не знайти дронів з часом польоту більше 20 хвилин і часом зарядки батарей менше години. Британський дизайнер Фрезер Лейд уявив, що було б, якщо б свій дрон випустила компанія, яка асоціюється з потужними акумуляторами — Tesla.

 

Друга після акумулятора ключова деталь, на яку звернув увагу Лейд при створенні концепту, відноситься до дизайну і догляду від прийнятих умовностей. Дизайнер вирішив відійти від формату квадрокоптера і створив новий дизайн апарата з двома пропелерами, які одночасно виступають в якості стабілізатора камери. Таким чином, відпадає необхідність у спеціальному кріпленні для камери для забезпечення стабільності відео.

Якщо оператору знадобиться зняти повільне ширококутне панорамне відео, пропелери у вертикальній конфігурації дозволять дрону переміщатися повільніше і рівніше. Для зйомки ж динамічних вузкокутових відео пропелери візьмуть горизонтальне положення, що значно поліпшить динамічні характеристики дрона.

Акумулятор ємністю 10000 мАч забезпечить тривалість польоту до 60 хвилин, а для повної зарядки знадобиться лише 20 хвилин. Потужна батарея дозволить дрону розвивати високу швидкість, а 30-мегапіксельна камера з оптикою Carl Zeiss дозволить знімати відео неперевершеній якості.

Лейд, який народився в тому ж місті, що і Елон Маск — Кейптауні — почав вчитися на промислового дизайнера в 2012 році, але вже встиг створити кілька по-справжньому революційних концептів. Молодий дизайнер сподівається одного разу потрапити на роботу в компанію Маска.

За матеріалами Behance.net

Натхнення: hi-news.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button