Різне

Будуй хату з газоблоків і металопрокату!

Сучасне будівництво вимагає сучасних матеріалів, які б відповідали суворим вимогам державних стандартів. І таку продукцію вже понад 10 років компанія «МЕТАЛБУДСЕРВІС ТРЕЙД» постачає по всій Україні. Причому склади фірми відвантажують не тільки найширший асортимент металопрокату, але й інші будівельні матеріали, зокрема газоблоки. Газоблоки отримують формуванням спіненого бетону. Це дійсно кам’яна піна, яка утворюється в результаті реакції алюмінієвої пудри в розчині лугу, яким є вапно. Перевага газоблоків – точні розміри, високі теплоізоляційні властивості, легкість, простота використання та економія цементу при монтажі.

1-13-03-2015-600-281

Металопрокат – він для бетону друг і брат

Без металопрокату не обходиться жодне будівництво. Він потрібен і для зведення приватного будинку, і для промислової будови, і для багатоповерхівки. Дуже широко використовується також в машинобудуванні.  Серед видів металопрокату вирізняються труби, арматура, балки, швелер, кутник, лист, профнастил, катанка, полоса, шестигранник тощо. Все це може виготовлятись як зі сталі, так і з кольорових металів та сплавів при умові, що ці матеріали відповідають вимогам, головною з яких є добра пластична деформація. Щоб досягти її, заготовки с металу можуть попередньо нагрівають, а потім піддають дії сталевих валків, що обертаються. Часто цикл повторюється неодноразово.

Профнастил: фасад, паркан і дах на будь-який копил

Методом холодного вальцювання виготовляють так званий профнастил – профільований сталевий чи алюмінієвий лист, на якому утворюються виступи, що надають йому жорсткість. Після вальцювання профнастил піддають антикорозійній обробці, наприклад, покривають полімером чи фарбою, здійснюють  електрохімічне анодування (у випадку алюмінієвого листа). Профнастил з оцинкованого чи нержавіючого сталевого листа, як правило, обробці не піддають. Проте нержавіючу сталь часто обробляють абразивами чи електрохімічним поліруванням, в результаті чого можна отримати матову, сатиновану або ж дзеркальну поверхню.

Успішним за металом буде рейд, якщо то склад “МЕТАЛБУДСЕРВІС ТРЕЙД”!

Ціни на всі будматеріали, що пропонує «МЕТАЛБУДСЕРВІС ТРЕЙД», можна знайти на сайті http://www.metalbudservice.kiev.ua та скористатися ними для формування замовлення. Проте найкраще – звернутися безпосередньо до консультантів компанії, які проінформують про особливі пільгові умови при закупці великих партій, а також нададуть відомості про відвантаження, узгодження графіків поставки та доставку на будмайданчики у будь-якому місці України. Склади металопрокату та будівельних матеріалів компанії знаходяться в межах міста Києва, і відвантажують вироби як автомобільним, так і залізничним транспортом. З документами надається сертифікат якості.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button