Різні цікавинки

Житло у Києві, поміж озер, біля Дніпра

Жити серед природи

Надійний дах над головою — базова потреба людини.  Але якщо цей “дах” в столиці, та ще й в одному з її самих мальовничих місць — то це вже не “потреба” — це просто щастя на все життя. Адже купити квартиру в Києві — не проблема, але отримати разом з житлом ще й чарівні пейзажі, що радують око всі чотири сезони, отримати буяння зелені та свіже повітря — це дійсно дорогого варте.

1-13-03-2015-600-474

Житловий масив, який називають Позняками, та однойменна станція метро “Позняки” — добре відомий в Києві роздоллям, мальовничими місцями, новими будинками та чудовою інфраструктурою. Масив почав забудовуватись в 1989 році, тобто — він новий, сучасний, і росте у гармонії з природою. Саме тому будь-якої погожої днини місцеві мешканці намагаються знайти час для здорового відпочинку.  “Природи” тут дійсно чимало: неподалік — могутній Дніпро з його зеленими берегами та чарівними протоками і затоками, а ще тут просто безліч озер!

Приозерний рай

Продаж квартир біля метро Позняки йде завжди жваво, адже це сучасний район Києва з широкими проспектами, висотними будинками, велосипедними доріжками. І одночасно — це тихе місце, насичене школами та дитсадками, тихими кафе та магазинами. Тут також чимало торгових центрів, де є все потрібне для життя —  і все це розмістилося в межах пішохідної доступності!

ЖК Приозерний за адресою вул.Здолбунівська 11в виріс якраз в цьому чудовому місці. Зовнішній вигляд будинків та квартир житлового комплексу можна не тільки оглянути на сайті http://priozera.com і оцінити їх якість. Тут можна також знайти інформацію про те, як їх придбати. І ця покупка буде надзвичайно вигідною, адже новобудови комплексу своєю архітектурою не тільки добре гармонують з пейзажами, але й забезпечені транспортними розв’язками та вписалися в місцеву інфраструктуру.

1-13-03-2015-600-511

Потрійний контроль і гарантія

Столичне житло буде цінуватися завжди, попри будь-які кризи, які завжди проходять. Раніше воно було ласим шматком для шахраїв, і тому в минулі часи, коли будівництво було (несвідомо чи свідомо) — пущено на самоплив, столицю сколихнув не один скандал. На щастя, комплекс хоч і почав зростати якраз на початку кризи, що вплинуло на темпи будівництва, але люди гроші не втратили — адже таке місце для забудови порожнім не буває —  і новий підрядник потужно взявся до роботи по завершенню будівництва. Впевненості додає також контроль за всіма забудовами та дотриманням всіх прав житловласників, який здійснює нова влада Києва. Отже, є запорука того, що всі, хто обрав чи обере це житло, будуть задоволені.

Більше того — мікрорайон Позняки-2 і сам житловий комплекс Приозерний знаходяться під безпосереднім контролем Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Така увага держави і міста до забудови гарантує дотримання прав майбутніх щасливих власників житла. Можна сказати — важливий об”єкт під потрійним контролем: міста, держави, забудовника.

Кнопка «Наверх»
Закрыть