Фото

Буддистський храм майбутнього (фото)

Dhammakaya Cetiya – один з найбільш незвичайних і футуристичних храмів Таїланду, розташований на території комплексу Wat Phra Dhammakaya.

(22 фото)


1. Секта Dhammakaya, яка і створила цей комплекс, почала своє існування у 1916 році. Члени цієї секти впевнені, що за допомогою медитації можна впливати на тіло, душу і стати ближче до істинного просвітління.

2. Раніше на цьому місці простягалися великі рисові поля. На момент початку будівництва в 1970 році площа полів становила 78 акрів землі. Дана ділянка була подарована членам секти абсолютно безкоштовно.


3. Завдяки голові секти майстру Nun Chandra Khonnokyoong були знайдені інвестори, і в 1982 році було закінчено будівництво першої каплиці. У 1985 році в храмі був проведений перший обряд. Свій нинішній вигляд храм набув лише в 1999 році.


4. Wat Phra Dhammakaya – це один з найбільших і вражаючих храмів в Таїланді.


5. Вдячні члени секти помістили золоту статую свого вчителя Nun Chandra Khonnokyoong прямо в центрі меморіального залу. У двоповерховому стадіоні для медитації одночасно може розміститися 600 тисяч чоловік, а ще 400 тисяч можуть розміститися всередині. На території комплексу розташовані конференц-зал, науково-дослідний центр, школа Dhamma та навчальні приміщення.


6. Куполоподібна ступа на храмі символізує єдність Будди, Дхарми і Сангхи.


7. 1 мільйон статуеток Будди прикрашають зовнішню поверхню і купол храму. Кожна з них покрита титаново-золотим сплавом на підставці підписана іменами спонсорів. Кількість статуеток обрано не випадково, так як воно дорівнює кількості осіб, які можуть одночасно медитувати на території комплексу.


8. Секта Dhammakaya вважається однією з найбільших і найбагатших в Таїланді.


9.


10.


11.


12.


13.


14.


15.


16.


17.


18.


19.


20.


21.


22.

Натхнення: daypic.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button