Людина

Щорічно у світі помирає 6 мільйонів дітей віком до 5-ти років

Як повідомляють зарубіжні джерела, рівень дитячої смертності серед малюків, які досягли п’ятирічного віку, склав 6 мільйонів чоловік.

e91336073aeb299abee2fe2e41ae959b

За оцінками експертів, уже в 2030 році даний показник може збільшитися до 68 мільйонів померлих хлопчиків і дівчаток. Таку інформацію дослідники отримали внаслідок реалізації комплексу спостережень і дослідів. У звіті дитячого фонду ООН зафіксована вкрай негативна тенденція. Слід зауважити, що 285 тисяч представниць слабкої статі не виживають під час пологів. При цьому, 58 мільйонів малюків не відвідують початкову школу.

Згідно інформації, опублікованій у звіті UNICEF, незважаючи на значні досягнення в області технологій та інноваційної медицини, мільйони дітей продовжують жити у бідності і помирають у віці до 5-ти років. Однак, існують і позитивні зміни, наприклад те, що порівняно з 1990 роком, смертність новонароджених знизилася в 2 рази.

На сьогоднішній день кількість пацієнтів, що мають недостатню вагу, скоротилася до 42%. У доповіді наголошується, що через 100 років, більшість дітей із бідних сімей Південної Африки зможуть отримати неповну середню освіту.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button