Технології

Бюджетні планшети на Windows з’являться у продажу в цьому році

Торік Intel заявила, що найближчим часом ми можемо побачити у продажу планшети на Windows OS за ціною всього $ 99 за штуку. Судячи з усього, китайський виробник Emdoor вважає, що це занадто дорого і опублікував власні плани з випуску ультрабюджетних 7 -, 8 – і 10 -дюймових планшетів на Windows за ціною від $ 60 за Wi -Fi -версію і $ 99 за версію з підтримкою 3G.

emdoor-99-450

Найпростішою моделлю стане 7 -дюймовий планшет з роздільною здатністю екрану 1024х600 пікселів, 1 ГБ оперативної пам’яті і 16 ГБ внутрішнього накопичувача. Пристрій подорожче отримає 8 -дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1280х720 пікселів. На думку виробника, цього має бути достатньо, щоб забезпечити роботу Windows, а також деяких додатків, ігор і навіть відтворення фільмів. Очікується, що в якості процесора буде використовуватися недорогий процесор Bay Trail. За рахунок використання дешевих компонентів виробникові вдалося максимально знизити вартість планшета, а завдяки недавньому крокові Microsoft Emdoor не потрібно буде платити за використання операційної системи в пристроях з діагоналлю екранів менше 9 дюймів.

Цікаво, що ці планшети будуть працювати на x86 – процесорах, а отже теоретично будуть підтримувати можливість запуску додатків для настільної версії Windows. У разі, якщо ці планшети отримають роз’єми HDMI і USB, користувачі зможуть підключити до них клавіатуру, мишу, монітор і використовувати планшет як повноцінний комп’ютер.

Поки офіційного підтвердження цієї інформації немає, але будемо сподіватися, що у виробника вийде реалізувати свої плани. Згідно з опублікованими планами, перші планшети з’являться у продажу в кінці другого – початку третього кварталу поточного року.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button