Різне

Чому варто купувати в зарубіжних інтернет-магазинах?

250-14-2014З розвитком інтернету і особливо електронних платіжних систем, які в онлайн-режимі дозволяють робити грошові перекази по всьому світу, дуже зросла популярність інтернет-магазинів і покупок через інтернет зокрема.

Сьогодні не представляє абсолютно ніякої складності людині, що проживає в Україні або іншій країні СНД купити через інтернет товар прямо від виробника або з відомого інтернет магазину, який знаходиться в США, Європі, Китаї або іншій країні світу. Сьогодні в інтернеті існує багато сайтів, як вот этот, які присв’ячені купівлі в зарубіжних інтернет-магазинах.

Якщо проаналізувати основні переваги замовлень в зарубіжних інтернет- магазинах, то вони наступні:

1. Ексклюзивні товари.
Як правило, в іноземних онлайн-магазинах можна купити товари, які не ввозяться для імпорту в Україну чи інші пострадянські країни або ввозяться в дуже малій кількості.

Для прикладу можна навести парфумерію, імпорт якої дуже сильно обмежений. Також це стосується багатьох марок техніки та одягу. Крім того, слід розуміти, що для роздрібної торгівлі в основному імпортуються товари широкого вжитку, так як завозити партії ексклюзивного товару не буде вигідно для самих імпортерів.

2. Оригінальність товарів.
Часто вподобану річ можна дійсно придбати і у вітчизняному інтернет -магазині, але слід розуміти, що як правило провідні закордонні інтернет-магазини мають бездоганну репутацію, отримують товар від виробників і продають виключно оригінальну продукцію, а скориставшись послугами вітчизняних перекупників, існує дуже велика ймовірність придбати звичайну підробку замість бажаного бренду.

3. Низькі ціни.
Рівень цін в закордонних інтернет магазинах значно нижче внаслідок того, що як правило, відповідний інтернет магазин має прямі поставки від виробника, а вітчизняні інтернет -магазини перш, ніж реалізувати товар, самі повинні закупити його, доставити через митницю і відповідно також заробити на цьому. Навіть якщо до вартості товару докласти вартість доставки, то як правило і після цього вартість покупки є значно нижчою.

4. Можливість купувати брендові речі прямо від виробника.
Останнім часом багато відомих виробників відкривають свої власні інтернет-магазини з метою розширити збут продукції без посередників по всьому світу. Так в даний час офіційні інтернет- магазини мають такі бренди, як Victoriassecret, Uggaustralia, Kaspersky, Tommihalfiger, Mexx, Ів Рошер і багато інших.

Тенденція свідчить, що найближчим часом офіційні інтернет-магазини будуть відкриватися все більше і більше, так як самі виробники вже бачать в них потужний спосіб реалізації своєї продукції. Як правило, більшість таких онлайн- магазинів виробляє доставку по всьому світу, що дає можливість споживачам у всіх країнах замовляти оригінальну продукцію прямо від виробника за низькими цінами.

5. Можливість купувати на розпродажах.
В даний час дуже популярним напрямком торгівлі в іноземних інтернет- магазинах є так звані аутлети (outlet).
У таких магазинах як правило продаються розпродажні товари, які надходять зі звичайних магазинів і які продаються за дуже низькими цінами. Слід розуміти, що з огляду на те, що більшість брендів виробляється за кордоном, то та продукція, яка там є вже розпродажною, у нас все ще є актуальною і продажною за звичайною ціною, якщо не підноситься як нова.

Покупка в таких дисконтних магазинах – це прекрасний спосіб придбати фірмову, оригінальну річ за ціною в деяких випадках нижче до 80 % від роздрібної вартості у вітчизняних торгових точках. Звичайно ж у зв’язку з тим, що інтернет-магазин знаходиться за кордоном, то це саме по собі передбачає деякі труднощі для жителів іноземної держави у здійсненні замовлень.

Але останнім часом можна з упевненістю заявити, що більшість популярних зарубіжних інтернет магазинів стає по-справжньому міжнародними та впроваджує найбільш підходящі для жителів України методи доставки, оплати.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button