Фото

Cadillac Escalade обтягнули в «іржаву» плівку

Одним з найбільш крутих автомобілів на виставці Forgiato Fest став позашляховик Cadillac Escalade Rust Chrome, над кастомізацією якого попрацювали фахівці компанії Metro Wrapz.

Все, що знадобилося для того, щоб зробити автомобіль більш помітним і унікальним – це особлива плівка, що імітує іржу. Не обійшлося, звичайно, і без нового комплекту коліс, який довершив процес перетворення авто і поставив крапку в його доопрацюванні.

Величезний американський джип схожий на автомобілі з постапокаліптичних фільмів. «Іржаві» панелі, зображені на плівці, відмінно вписалися в стиль нового Cadillac Escalade, якому все ж зберегли заводську хромовану решітку радіатора і деякі інші декоративні елементи. Наглухо тоновані скла поєднуються з чорними кузовними деталями, які раніше виблискували хромом. У їх числі бічні полдинги, рейлінги на даху, ручки дверей, обрамлення вікон і різні накладки на двері.

Двоколірні диски Forgiato з широкими спицями відмінно поєднуються з даною обробкою і доповнюють ефектний образ постапокаліптичного розкішного позашляховика. Про технічні доопрацювання позашляховика нам залишається лише здогадуватися.

Відразу згадався схожий Volkswagen Transporter:

Джерело

Натхнення: mirfactov.com

Кнопка «Наверх»