Фото

Сучасне місто на інших планетах Сонячної системи

Графічний дизайнер Микола Ламм (Nickolay Lamm) у своєму новому проекті вирішив показати, як сучасне місто виглядало би в атмосферах інших планет з нашої Сонячної системи. Як приклад він взяв одне з найбільших в світі міст, Нью-Йорк.

Всі зображення були створені за допомогою астробіолога М. Браунінг Фогель (M. Browning Vogel), який на протязі 5-и років працював у Дослідницькому центрі Еймса (Ames Research Center, ARC) – одне з відділень НАСА – і консультував Ламма.

Дані роботи повинні послужити сигналом для людей, які нерозумно використовують ресурси Землі. Ламм порівнює людей з мурашками, які живуть на закритій фермі.

“Якщо ці мурахи вийдуть за територію ферми, то зрозуміють наскільки незаселені є інші місця, і тим самим зрозуміють, що потрібно цінувати свій будинок,” повідомляє автор у своєму листі видавництву Business Insider.

Але поки ми продовжуємо знищувати Землю, вчені намагаються знайти заміну нашій планеті і послати перших людей на Марс.

Це Земля.

Все виглядає буденно в місті Нью-Йорк.

Атмосфера Меркурія

Ось місто оповите тонким шаром газу, що містить водень, який присутній в атмосфері планети Меркурій. Прозора атмосфера дозволяє побачити темряву космосу і сяйво сусіднього Сонця.

Атмосфера Венери

Нью-Йорк на Венері. Вуглекислий газ і хмари сірчаної кислоти створюють оболонку жовтувато-гарячого повітря, яке погіршує видимість міста і Сонця. Все навколо покрито кратерами, лавою, сірчастим пилом та іншими елементами, створюваними вулканами на планеті Венера.

Атмосфера Марса

Ось мегаполіс в тонкій і холодної газової оболонці Марса. Поверхня червоного кольору через те, що верхній шар планети в основному складається з окису заліза. Місто покритий піском через часті пилові бурі.

Атмосфера Сатурна

От як би виглядав Нью-Йорк в атмосфері Сатурна, який містить суміш водню і гелію. Також є домішки метану, аміаку, фосфіну, етану та інших газів, тому Статуя свободи вже не має своє звичне зеленкувате забарвлення (окислювання міді).

Атмосфера Юпітера

Ось місто в атмосфері Юпітера. Нью-Йорк висить у повітрі на висоті майже 10 кілометрів над рідкою поверхнею. Хмари являють собою суміш води, аміаку, і сірчастих газів. Небо ясне. Газоподібний водень, схожий на той, що в атмосфері Сатурна.

Атмосфера Урана

Ось Нью-Йорк в атмосфері Урана. Вітри на цій планеті можуть досягати швидкості в 240 м / с, що вище, ніж швидкість найсильніших ураганів на Землі. Ось чому від Статуї свободи майже нічого не залишилося.

Атмосфера Нептуна

В атмосфері Нептуна місто би виглядав ось так. Варто відзначити, що атмосфера даної планети складається в основному з водню і гелію. Також там є і сліди вуглеводнів і, ймовірно, азоту. Атмосфера містить в собі високу пропорцію водного, аміачного і метанового льодів. Через те, що Нептун це найдальша планета нашої Сонячної системи, вона сама темна і холодна. Суворі вітру зруйнують всі будови в місті.

Натхнення: www.infoniac.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button