Фото

Італійські дизайнери представили “сонячний” катамаран, що рухається по воді і суходолу

Італійська компанія Lazzarini представила дизайн «першого в світі катамарана» на сонячній енергії. 25-метрова яхта Pagurus поєднує в собі сонячні технології та інноваційний дизайн та спочатку була розроблена для потреб військових. Унікальне судно зараз пропонується за приголомшливою ціною в 24 000 000 євро, повідомляє ecotown.com.ua.

Назва Pagurus (з латини означає «краб») обрана не випадково: це проявляється не тільки в формах катамарана, але і в його функціях – він здатний рухатися по піску як краб.

Італійські дизайнери представили "сонячний" катамаран, що рухається по воді і суходолу

Суперяхта може вміщати до восьми пасажирів і чотирьох членів екіпажу. У ній три спальні плюс кают-компанія, камбуз і санвузли. Pagurus побудований на двох сталевих корпусах, кожен з яких може бути модифікований під потреби замовника. Обидві частини з’єднані сталевим містком і палубою. До того ж центральна частина яхти оснащена платформою з краном, з’єднаної з чотирма електричними лебідками. З його допомогою можна взяти на борт важкий вантаж, наприклад, позашляховик. При бажанні платформу можна трансформувати в зону відпочинку під відкритим небом.

Італійські дизайнери представили "сонячний" катамаран, що рухається по воді і суходолу

Pagurus обладнаний двогвинтовим мотором, сполученим з подвійним дизельним двигуном на 890 к. с., який забезпечує максимальну швидкість в 24 вузли (44 км / год). Два сталевих циліндричних гвинта довжиною 6,5 м і діаметром 1,2 м розташовані в підводній частині катамарана. Обертові циліндри підключені до трансмісії і виробляють енергію, що надходить в акумулятори під час плавання. З їх допомогою судно може рухатися у воді зі швидкістю до 5 вузлів. Також Pagurus може бути оснащений сонячними панелями на горизонтальних поверхнях, підключеними до шести акумуляторів з ємністю 40 кВт * год кожен. В електричному режимі вони забезпечують швидкість в 4 вузли. Коли яхта досягає берега, циліндри опускаються приблизно на 60 см, перетворюючи катамаран в амфібію, здатну рухатися по піску або мулу з максимальною швидкістю 35 км / год. Для захисту корпусу на суші у катамарана є сталевий бампер.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button