Поради

Cайдинг: властивості та помилки монтажу

Cайдинг – це спеціальне покриття, яке використовують для оформлення будівлі зовні. Воно мало важить, зручне у транспортуванні, просте й швидке в установці. Завдяки тому, що таке покриття не потребує спеціальної обробки, можна встановити його самостійно в будь-яку пору року. Якщо вам потрібен сайдинг Львів запропонує багато різних варіантів.

Буде здаватися, ніби будівля оббита дерев’яними дошками. Такий ефект створюється завдяки особливій структурі, яка відтворює природну текстуру деревини. Сайдинг дозволяє воді вільно стікати. Також він зменшує накопичення бруду на поверхні фасаду, тому покриття не вимагає додаткового догляду або періодичного освіження протягом усього періоду використання.

Властивості продукту

Сайдинг вважають хорошим покриттям для утеплення фасаду. Все тому, що він:

 • легко чиститься;

 • стійкий до вологи;

 • забезпечує вентиляцію фасаду;

 • простий у монтажі;

 • не потребує фарбування або технічного обслуговування;

 • стійкий до шкідників;

 • екологічно безпечний.

Особливості конструкції

 • відповідна форма краю забезпечує опір вітру;

 • монтажні отвори для легкого монтажу;

 • проміжки, що утворюють структуру, дозволяють вільний потік води та зменшують накопичення бруду на поверхні фасаду.

Матеріал, із якого виготовляється таке покриття, значно міцніший за свій дерев’яний прототип. При тому, що його зовнішній вигляд зберігається (імітація фактури деревини). Сайдинг стійкий до мінливих погодних умов (зміна вологості чи температури, сонячна радіація, вітер), біологічних факторів (комахи, цвіль) і багатьох хімічних речовин забезпечують тривале використання.

Довговічність фасаду також забезпечується самою конструкцією панелі: спеціально профільована кромка на монтажних отворах додатково фіксує кріпильні гвинти. Така конструкція захищає панель, не дозволяючи відриватися від стіни будівлі навіть при дуже сильному вітрі.

Використання сайдингу (як і інших типів фасадів із полімерних матеріалів) має значно менший негативний вплив на навколишнє середовище, ніж застосування матеріалів на кшталт дерева або цегли. Це можливо завдяки тому, що у покриття тривалий термін служби, його просто перевозити, а також можна повністю перероблювати.

Помилки при установці сайдингу

Сайдинг здатен розширюватися при зміні температури, тому може трохи рухатися. Через це варто відповідально поставитися до установки такого покриття і не припуститися наступних помилок:

 • забивати цвях, не залишаючи зазору 1,5 мм між головкою і матеріалом;

 • розміщувати цвяхи навколо країв, а не посередині монтажного отвору;

 • забивати цвяхи безпосередньо через панель сайдинга;

 • не залишати невеликий простір для провисання оздоблювальних планок.

Панелі повинні утворювати загальну взаємопов’язану площину. Це дає кращий естетичний ефект, а також запобігає розриванню оболонки від вітру. У більшості будівель із дахом, вентильованим належним чином, в карнизі повинні бути отвори для подачі повітря. Створення панелей із повним сайдингом, а не вентильованої стелі даху, перешкоджатиме правильній вентиляції. У свою чергу це може призвести до послаблення конструкції даху та перегріву будівлі.

Чому варто встановити сайдинг?

Він довговічний, його можна сміливо використовувати в умовах мінливих погодних умов, що переважають в Україні. Покриття стійке до вітру, дощу, УФ-випромінювання або змін температури. Ба більше, вініловий сайдинг на 100% піддається переробці. Це практичний матеріал для підтримки чистоти, він стійкий до забруднення, шкідників, бактерій і грибів.

Його установка надзвичайно проста. Для монтажу вінілового сайдинга ми не потребуємо спеціального обладнання. Розміщення квадратного метра фасаду не повинно тривати більше 30 хвилин. Низька вага й легкість транспортування дозволяють облицювати фасад будь-коли. Замовте таке покриття, щоб подарувати будівлі гарний вигляд на довгі роки.

Кнопка «Наверх»
Закрыть