Здоров'я

Цей продукт ідеально підходить для зниження цукру в крові при діабеті 2 типу

Фахівці назвали ідеальний продукт для людей, які хворіють на діабет 2 типу, – це волоські горіхи. Їх споживання ефективно сприяє зниженню цукру в крові, констатують фахівці організації Diabetes UK (Великобританія).

Image by Lubos Houska from Pixabay

Розвиток діабету 2 типу може бути обумовлено недостатнім виробленням організмом гормону інсуліну, що регулює виділення в кров глюкози, або втратою чутливості до нього (інсулінорезистентність). Обидва порушення сприяють підвищенню рівня цукру в крові. Хронічно високий він руйнівно діє на судини, погіршуючи стан серця.

Британські фахівці констатують: одним з кращих способів знизити кількість цукру в крові є вживання волоських горіхів. Як повідомляється на сайті організації «волоські горіхи ідеально підходять для лікування гіперглікемії, є суперпродуктом для пацієнтів з діабетом 2 типу».

«Горіхи – в цілому відмінний вибір при наявному діабеті. Але різні горіхи володіють різними ефектами. Людям, що страждають на діабет 2 типу, перш за все, потрібно прагнути до споживання тих, що покращують функціонування серцево-судинної системи. Такими є мигдаль, фісташки, волоські горіхи, причому останні є для них воістину ідеальним продуктом », – поділилися фахівці.

За їх словами, волоські горіхи як ніякі інші багаті жирними поліненасиченими кислотами омега-3, значимими для оздоровлення серця і судин. Цей тип жиру поєднується в них з високим рівнем клітковини. І той, і інший компонент окремо вимагає досить тривалого засвоєння, а сумарно ефект лише посилюється. Тривале перетравлення волоських горіхів перешкоджає сплескам глюкози, замість цього вона повільно і плавно виділяється в кров.

«Діабетики можуть отримати ще більше користі для нормалізації рівня цукру в крові, якщо будуть їсти горіхи разом з грецьким йогуртом», – порадили експерти.

Натхнення: www.medikforum.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button