Фото

Чарівні знімки ворожого середовища Юпітера надіслав на Землю зонд NASA Juno

Серія зображень, ретельно покращена художником NASA Сіном Дораном після останнього прольоту автоматичного зонда Juno, показує Юпітер як планету з жахливою красою.

У вівторок, 24 жовтня, космічний корабель Juno, що належить NASA, завершив восьмий науковий проліт над хмарними вершинами Юпітера. Вихідні зображення JunoCam, були збільшені і оброблені художником Сіном Дораном. Це дуже вражає, особливо враховуючи, наскільки деталізовані результати його роботи. Сам Дорані зізнався, що просидів за поліпшенням знімків Юпітера 5 годин поспіль..

Хоча Сін Дорані є одним з найбільш відомих членів спільноти JunoCam — мережі художників, які покращують космічні образи, — він каже, що є щось особливе в цій новій серії картин про газового гіганта. Вони трохи турбують і одночасно заворожують химерністю і правильністю гігантських візерунків на поверхні планети.

«Ці образи Юпітера не тільки вражаючі, але і трохи лякають», — говорить Дорані. «Навколишнє середовище настільки вороже і красиве. Наші мізки насправді не в змозі зрозуміти величезні простори, розкриті цими зачаровуючими портретами, надісланими Juno». – резюмував художник.

Кнопка «Наверх»