Здоров'я

Чашка теплої води з додаванням куркуми нормалізує тиск і зберігає здоров’я печінки

За словами вчених, чашка теплої води з куркумою володіє протизапальною дією. Вони радять регулярно вживати такий напій, щоб зберегти здоров’я людини й допомогти організму в лікуванні ряду хвороб.

Чашка теплой воды с добавлением куркумы нормализует давление и сохраняет здоровье печени

За своїм корисним властивостям куркума схожа з імбиром, а саме, вона може зміцнити судини, нормалізувати артеріальний тиск і налагодити процес згортання крові. Крім цього, даний продукт допомагає печінці впоратися з перероблюванням харчових жирів.

В процесі проведення дослідження було встановлено, що в натуральному барвнику куркуміні містяться елементи, які мають протизапальну дію. Його можна порівняти за ефективністю з кортизоном, який призначають при захворюваннях. Препарат проникає в клітини безпосередньо і прикріплюється до рецепторів, потрапляючи в саме ядро. Він блокує виникнення медіаторів, що викликають і підтримують запальний процес.

Максимальна користь від цієї спеції буде тоді, якщо додати куркуму в теплу воду. Саме в такому поєднанні вона діє як натуральний кортизон і активує механізми, які чинять опір запальним процесам. Куркуму необхідно ретельно перемішати в чашці з рідиною і відразу випити.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button